СВОБОДА правозахисний центр Сайт правозахисного центру СВОБОДА 2013-05-04T19:45:49Z WordPress http://svoboda.zhitomir.ua/feed/atom admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Щоб ти здохла, партія регіонів!]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=12036 2013-05-04T11:14:10Z 2013-05-03T16:18:52Z

]]>
0
admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Коли звільнять з посади корупціонера Карпінського?]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11982 2013-04-25T18:05:34Z 2013-04-25T11:12:50Z Апеляційний суд Житомирської області підтвердив рішення суду першої інстанції щодо визнання винним у порушенні Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» голови Червоноармійської РДА Житомирської області Станіслава Карпінського ще дев’ять місяців тому. Відповідно до рішення суду, засуджений має сплатити штраф в розмірі 1700 гривень. Апеляційний суд частково зменшив міру покарання та скасував прийняте судом першої інстанції рішення про конфіскацію незаконно отриманого доходу.

Судом доведено, що Карпінський, будучи державним службовцем 7 рангу, знехтував частиною 1 статті 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції, яка обмежує входження до складу органу управління підприємств». Суд визначив, що Станіслав Йосипович є засновником та власником СПОП «Мирний-2000», а до 29 лютого 2012 року, будучи вже майже два роки головою РДА, перебував одночасно директором вказаного підприємства.

Варто зазначити, що Карпінський двічі (28 квітня 2010 року та 15 липня 2011 року) був ознайомлений з обмеженням про сумісництво, але відверто проігнорував українське законодавство. Таким чином, голова Червоноармійської РДА, крім згаданого Закону «Про засади запобігання і протидії корупції» порушив ще й Закон України «Про державну службу», Конституцію України та присягу державного службовця.

Дивну позицію зайняла Житомирська ОДА в особі голови Сергія Рижука. Здавалось би, варто звільнити порушника з займаної посади, тим паче, що стаття 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» дозволяє це зробити. Натомість, Станіславу Карпінському було доручено очолювати районний виборчий штаб Партії регіонів на виборах до Верховної Ради України.

Незважаючи на те, що постанова суду внесена до Єдиного реєстру судових рішень за № 24719572 ще 15 червня, в Червоноармійській РДА жодною інформацією про суд не володіють. Саме так повідомив один із заступників Карпінського – Сапонюк.

Виходить, що розпорядження голови ОДА Рижука про боротьбу з корупцією залишаються лише розпорядженнями – ніхто, мабуть, і не збирається з нею боротись. Тим паче, одна з найновіших програм розроблена на 2013—2015 роки. Може, боротимуться лише з корупціонерами 2013 року, а раніше засудженим пробачать? Спишуть, як борги за енергоносії підприємствам Ахметова та Фірташа?

Якщо вірити відповіді з Житомирської ОДА, то адміністрація області відразу направила відповідні звернення до Адміністрації Президента. Справді, АП відповіла, що дійсно 30 липня 2012 року отримали лист від Житомирської ОДА щодо засудження за корупційні діяння Карпінського. Тоді виникає цілком резонне запитання: чому Карпінський досі на посаді?

Відомо, що Президент Янукович 5 жовтня 2011 року, на виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», своїм указом доручив мінюсту сформувати Єдиний державний реєстр осіб, що вчинили корупційні правопорушення. Очевидно, до того реєстру внесено й прізвище «Карпінський». Я недаремно написав «очевидно» — перевірити це ніякої можливості немає, бо цей реєстр підпадає під дію Закону України «Про захист персональних даних».

Повернутись до цієї теми мене змусило інтерв’ю міністра юстиції Лавриновича «Урядовому кур’єру», де він всіляко захищав та шкодував корупціонерів через їх тяжке життя. Думаю, принаймні половина українців можуть лише мріяти про всі труднощі життя корупціонерів.

«Людина, яка скоїла корупційне правопорушення, зі своїм гріхом повинна не просто жити все життя, вона вже має багато обмежень. Якщо людина у цьому реєстрі, то вона ніколи не буде працювати на державній службі або в органах місцевого самоврядування. Адже дані з нього обов'язкові при спецперевірці, і ми їх постійно надаємо відповідним органам. Так він вже покараний на все життя», — бідкався про нещасних корупціонерів Олександр Лавринович.

Я впевнений, що громада хотіла б знати прізвища корупціонерів, яких вона утримує досі власним коштом, хоча б для проведення народної люстрації. Якщо уряд відверто «кришує» корупціонерів, які мають бути давно звільнені, то звільнити їх має сама громада.

Виходячи з інтерв’ю Лавриновича, голова Червоноармійської РДА Станіслав Карпінський давно звільнений, бо як же інакше розцінити його слова «ніколи не буде працювати на державній службі».

Я зателефонував до приймальні Карпінського і запитав, де Станіслав Йосипович? – На сході села, — була відповідь його секретарки…

Юрко Градовський

]]> 0 admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[В Коростені арештували квартири разом з людьми]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11917 2013-04-27T04:35:05Z 2013-04-24T03:07:16Z

В Коростені арештовані квартири разом з людьми
Шахраї заклали під заставу 18 квартир в обмін на пів-мільйона доларів позики, але борг не повернули, а квартири, шляхом махінацій та підробок документів, вивели з — під застави і продали через фірму — «прокладку» громадянам Коростеня. В серпні 2012 року квартири було арештовано, ошукані громадяни можуть залишитись без житла і без грошей.
У квітні місяці 2009 року мешканець мальовничої Полтави Віталій Гресь познайомив свого доброго друга, молодого бізнесмена Олександра Вікторовича Калуцького з підприємцем з Коростеня Василем Анатолійовичем Юрченком. Мета знайомства — допомогти Юрченкові грошима, які тому конче були потрібні, щоб набути фінансової ваги в очах інвесторів з Німеччини, від яких Юрченко сподівався отримати кредит в розмірі 10 мільйонів євро для реалізації своїх бізнес — проектів. Гроші Василь просив у Калуцького під заставу 18 — ти квартир у новозбудованому будинку, хазяїном якого він був, маючи у власності підприємство ТОВ «Житлобуд — Плюс».
Приїхавши до Коростеня, полтавчани здійснили контрольну перевірку цих відомостей: оглянули 9 -ти поверховий будинок № 49 на вулиці Шолом Алейхема, який збудувало «Житлобуд — Плюс», уважно вивчили документи підприємства, вибрали квартири, які своєю вартістю могли компенсувати позику, отримали на них оригінали правовстановлюючих документів тощо. І вже 6 травня 2009 року в Полтаві у відділенні «БМ Банку» в присутності свідків підприємець Олександр Калуцький зняв гроші із свого рахунку та передав Василю Юрченку 3 мільйони 622 тисячі 500 гривень (пів — мільйона доларів). Після чого високі договірні сторони завірили у нотаріуса Медведєвої договори позики та іпотеки. 17 червня строк позики закінчився, але гроші Кравченко не повернув і вмовив позикодавця за додаткові відсотки відтермінувати повернення боргу до 17 липня, але знову обдурив. Потім запропонував Калуцькому зняти встановлені нотаріусом обтяження на заставлені квартири, продати їх, а отриманими коштами віддати борг. Але Калуцький вже зрозумів, що має справу з досвідченим пройдисвітом, на такі умови не погодився і звернувся з позовом до суду про стягнення  з ТОВ «Житлобуд — Плюс» заборгованості. І тут почали відбуватись дивні речі: «Житлобуд — Плюс» закидало суд дурнуватими зустрічними позовами про визнання договорів позики та іпотеки не дійсними на тій підставі що, мовляв, підприємство не доручало своєму хазяїну брати позику тощо! І сталося диво — Октябрьский районний суд міста Полтави, а пізніше і апеляційний суд Полтавської області прийняли рішення на користь шахраїв! Ошуканий підприємець Олександр Калуцький оскаржив замовні рішення до Вищого спеціалізованого суду України, який своєю ухвалою їх скасував і направив справу на новий розгляд. І знову ТОВ «Житлобуд — Плюс», рятуючи свого хазяїна, озвучувало нісенітниці і всіляко затягувало розгляд справи. Тому вона була розглянута аж 21 січня 2012 року і суд у повному обсязі задовольнив позовні вимоги Олександра Калуцького. Апеляційний суд це рішення залишив без змін і воно набрало законної сили.
8 червня 2012 року Калуцький звернувся до Коростенського БТІ з метою реалізації судового рішення де і дізнався, що пройдисвіти часу дарма не гаяли — 10 квартир вже фіктивно «продали» іншій юридичній особі, київській фірмі — «прокладці»  ТОВ «Ріал Стар Естейт»! Як же таке могло трапитись? А дуже просто, зухвало і з особливим цинізмом групою осіб — в той самий час, коли йшли суди в Полтаві, Василь Юрченко із своїм поплічником Матюшиком В.В. за умов найсуворішої конспірації, вступивши у злочинну змову з суддею Ладижинського міського суду Вінницької області Сушко О.О. буквально за лічені дні у вересні 2011 року виготовили фальшиве рішення суду про визнання договорів позики та іпотеки недійсними і за допомогою ще одного спільника, київського нотаріуса, зняли заборону на продаж заставних квартир (нотаріус знімав заборону у вихідний день). Про Ладижинське фальш-рішення Калуцький дізнався лише випадково у листопаді 2012 року і оскаржив його. Але шахраї вже встигли продати 10 квартир, вводячи в оману нічого не підозрюючих покупців, пересічних мешканців Коростеня. Продаж здійснював безпосередньо працівник ТОВ «Житлобуд — Плюс» Матюшик із спільником з підставної фірми «Ріал Стар Естейт» Борсуком В.М., які брали з людей чималі гроші готівкою, офіційно проводячи лише незначну їх частину, а Юрченко в цей час знаходився поруч.
22 лютого 2013 року рішення Ладижинського міського суду було скасоване Апеляційним судом Вінницької області, договори іпотеки і позики визнані дійсними. Проведеною правоохоронними органами експертизою встановлено, що коростенські шахраї ще й підробили документи.
На сьогоднішній день на всі 18 заставних квартир накладено арешт. Василь Юрченко веде звичайний спосіб життя і чомусь досі залишається на волі. Натомість його батько, керівник відділення Державного Пенсійного фонду в Ладижині, погрожує Олександру Калуцькому розправою з боку своїх друзів з правоохоронних органів. В самому Коростені міліція під пильним оком прокуратури «розслідує» кримінальну справу, порушену за викладеними фактами. Та так затято розслідує, що жодного разу навіть  не опитала полтавського підприємця Олександра Калуцького, котрий за таких обставин змушений був самостійно наполягати на опитуванні себе як свідка і за своєї ініціативи надав пояснення слідчій Ніколайчук Інні Василівні.
Але найбільш ошуканими в цій ганебній історії виявилися покупці житла, які ні сном ні духом не відали про те, що стали жертвами спритних шахраїв. Люди віддали всі свої заощадження, а натомість опинились в квартирах, арешт з яких може бути знятий лише у випадку погашення дурисвітами майже 4-х мільйонного боргу Калуцькому. Є ще один варіант — це повернення у повному обсязі витрачених на придбання житла коштів підставною київською фірмою — «прокладкою» або панами Юрченком, Матюшиком, борсуком, але це вже жанр фантастики. Наразі власники квартир з вини досвідчених шахраїв втягнуті у нескінченні судові тяжби, суть яких — це майже повне відтворення безславного судового шляху  "Житлобуду — Плюс". Люди чомусь знову і знову оскаржують ... ті самі правочини — договори позики і застави між бізнесменами — мільйонерами. А днями нарешті звернулись із скаргою до Генеральної прокуратури України. Скаргу незабаром надішлють до прокуратури Житомирської області, а та, в свою чергу, направить її на розгляд до прокуратури Коростеня, яка опікується дивним міліційним розслідуванням.
Як би повелись незаангажовані правоохоронці демократичної держави в такій ситуації? Як би зреагувала демократична судова система? Вже б давно сиділи за гратами всі ці юрченки, матюшики, борсуки,  розрахувавшись з боргами своїми грішми та майном, вже б давно був знятий арешт з квартир, а щасливі новосельці згадували б  цю прикру історію лише як випадкове непорозуміння.

Шахраї заклали під заставу 18 квартир в обмін на пів-мільйона доларів позики, але борг не повернули, а квартири, шляхом махінацій та підробок документів, вивели з — під застави і продали через підставну фірму — «прокладку» громадянам Коростеня. Квартири арештовані, а ошукані громадяни можуть залишитись без житла і без грошей

У квітні 2009 року мешканець мальовничої Полтави Віталій Гресь познайомив свого доброго друга, молодого бізнесмена Олександра Вікторовича Калуцького з Василем Анатолійовичем Юрченком, підприємцем з Коростеня. Мета знайомства — допомогти Юрченкові грошима, які тому конче були потрібні, щоб набути фінансової ваги в очах інвесторів з Німеччини, від яких Юрченко сподівався отримати кредит в розмірі 10 мільйонів євро для реалізації своїх бізнес — проектів. Брати позику в банківській установі Василь чомусь не схотів і попросив у Калуцького пів мільйона доларів на короткий термін під заставу 18 — ти квартир у новозбудованому будинку, хазяїном якого він був, маючи у власності підприємство ТОВ «Житлобуд — Плюс».

Приїхавши до Коростеня, полтавчани здійснили контрольну перевірку цих відомостей: оглянули 9 -ти поверховий будинок № 49 на вулиці Шолом Алейхема, який збудувало «Житлобуд — Плюс», уважно вивчили документи підприємства, вибрали квартири, які своєю вартістю могли компенсувати позику, отримали на них оригінали правовстановлюючих документів тощо. І вже 6 травня 2009 року в Полтаві у відділенні «БМ Банку» в присутності свідків підприємець Олександр Калуцький зняв гроші із свого рахунку та передав Василю Юрченку 3 мільйони 622 тисячі 500 гривень (пів мільйона доларів). Після чого високі договірні сторони завірили у нотаріуса Медведєвої договори позики та іпотеки, а розбагатівший Вася Юрченко, поклавши гроші до кишені, зник за обрієм.

17 червня строк позики закінчився, але гроші Юрченко не повернув і вмовив позикодавця за додаткові відсотки (15 тисяч доларів) відтермінувати повернення боргу до 17 липня, але знову обдурив. Потім запропонував Калуцькому зняти встановлені нотаріусом обтяження на заставлені квартири, продати їх, а отриманими коштами віддати борг. Але Калуцький, зрозумівши, що має справу з досвідченим пройдисвітом, на такі умови не погодився і звернувся з позовом до суду про стягнення  з ТОВ «Житлобуд — Плюс» заборгованості.

І тут почали відбуватись дивні речі: «Житлобуд — Плюс» закидало суд дурнуватими зустрічними позовами про визнання договорів позики та іпотеки не дійсними на тій підставі що, мовляв, підприємство не доручало своєму власнику брати позику! І сталося диво — Октябрьский районний суд міста Полтави, а пізніше і апеляційний суд Полтавської області прийняли рішення на користь шахраїв! Ошуканий підприємець Олександр Калуцький оскаржив замовні рішення до Вищого спеціалізованого суду України, який своєю ухвалою їх скасував і направив справу на новий розгляд. І знову ТОВ «Житлобуд — Плюс», рятуючи свого хазяїна, озвучувало нісенітниці і всіляко затягувало розгляд справи. Тому вона була розглянута аж 21 січня 2012 року і суд у повному обсязі задовольнив позовні вимоги Олександра Калуцького, постановивши стягнути з ТОВ «Житлобуд — Плюс» суму боргу шляхом реалізації заставлених квартир. Суд апеляційної інстанції це рішення залишив без змін і воно набрало законної сили.

8 червня 2012 року Калуцький звернувся до Коростенського БТІ щодо реалізації судового рішення де і дізнався, що пройдисвіти часу дарма не гаяли — всі 18 квартир вже фіктивно «продали» іншій юридичній особі, буферній київській фірмі — «прокладці»  ТОВ «Ріал Стар Естейт»! Як же таке могло трапитись? А дуже просто, зухвало, з особливим цинізмом групою осіб: в той самий час, коли йшли суди в Полтаві, Василь Юрченко за умов найсуворішої конспірації, вступивши у злочинну змову з суддею Ладижинського міського суду Вінницької області Сушко О.О. буквально за лічені дні у вересні 2011 року виготовили фальшиве рішення суду про визнання договорів позики та іпотеки недійсними і за допомогою ще одного спільника, київського нотаріуса, зняли заборону на продаж заставних квартир (нотаріус знімав заборону у вихідний день!). Про Ладижинське фальш-рішення Калуцький дізнався зовсім випадково у листопаді 2012 року і оскаржив його. Але шахраї вже встигли продати 10 квартир, вводячи в оману пересічних громадян, які й гадки не мали про аферу. Продаж здійснювали безпосередньо представники підставної фірми «Ріал Стар Естейт» Віталій Матюшик і Валерій Борсук, які брали з людей чималі гроші готівкою, офіційно проводячи лише незначну їх частину, а Юрченко безпосередньо диригував процесом.

22 лютого 2013 року рішення Ладижинського міського суду було скасоване Апеляційним судом Вінницької області, договори іпотеки і позики вкотре визнані дійсними. Проведеною правоохоронними органами експертизою встановлено, що коростенські шахраї ще й підробили документи.

На сьогоднішній день на всі 18 заставлених в іпотеку, але проданих квартир накладено арешт. Василь Юрченко веде звичайний спосіб життя, бізнесує, в суд не з'являється і чомусь досі залишається на волі. Натомість його батько, керівник відділення Державного Пенсійного фонду в Ладижині, погрожує Олександру Калуцькому розправою з боку своїх друзів з правоохоронних органів. В самому Коростені міліція під пильним оком прокуратури «розслідує» кримінальну справу, порушену за викладеними фактами. І так завзято розслідує, що жодного разу навіть  не опитала полтавського підприємця Олександра Калуцького, котрий 19 квітня 2013 року був змушений самостійно наполягати на опитуванні себе як свідка і з своєї ініціативи надав пояснення слідчій Ніколайчук Інні Василівні.

Але найбільш ошуканими в цій ганебній історії виявилися покупці житла, які ні сном, ні духом не відали про те, що стали жертвами спритних шахраїв. Наразі в суді Коростеня суддею Загуменною розглядається справа за позовом Калуцького до власників житла про визнання договорів купівлі — продажу недійсними, а самі власники квартир, обороняючись, втягнуті у інші нескінченні судові суперечки, суть яких — це майже повне відтворення безславного судового шляху  "Житлобуду — Плюс". Дезорієнтовані люди знову і знову оскаржують ... ті ж самі правочини — договори позики і застави між бізнесменами — мільйонерами, доводячи, що ніякої позики між ними насправді не було або не могло бути тощо.

Хто зна, можливо, суддя Лєшко і постановить таке рішення, яким врятує від кримінальної відповідальності зграю Юрченка, якому залишить вкрадені мільйони, а людям —  квартири?

Громадяни віддали ділкам останні свої заощадження, а натомість завдяки махінаціям опинились в квартирах, арешт з яких може бути знятий лише у випадку погашення Юрченком майже 4-х мільйонного боргу Калуцькому. Є ще один варіант — це повернення у повному обсязі витрачених на придбання житла коштів підставною київською фірмою — «прокладкою» або кодлом у складі Юрченка, Матюшика, Борсука, але це вже з жанру фантастики, тому що офіційно квартири реалізовані за безцінь.

Днями власники — «арештанти» звернулись із скаргою до Генеральної прокуратури України. Скаргу незабаром надішлють до прокуратури Житомирської області, а та, в свою чергу, направить її на розгляд до прокуратури Коростеня, яка ревно опікується дивним міліційним розслідуванням.

Як би повелись незаангажовані правоохоронці демократичної держави в такій ситуації? Як би зреагувала демократична судова система? Вже б давно сиділи за гратами всі ці юрченки, матюшики, борсуки,  розрахувавшись з боргами своїми грішми та майном, вже б давно був знятий арешт з квартир, а щасливі новосельці згадували б цю прикру історію лише як випадкове непорозуміння. Але до такого фіналу ще дуже далеко.

Кобилінський Ігор Володимирович, власник 3-х кімнатної квартири:

— я стільки грошей вклав в ці ремонти, а тепер ночами не сплю. Квартиру придбав 16 грудня 2011 року в свій день народження — це такий подарунок собі зробив. Заплатив за квартиру 35 тисяч доларів, з них 75 тисяч гривень перерахував через банк, а решту (приблизно 25 тис. доларів) передав з рук в руки представнику  фірми — продавця «Ріал Стар Естейт» Валерію Борсуку. Всі попередні переговори в Коростені вів спільник Юрченка і Борсука Віталій Матюшик. Такий цікавий спосіб купівлі — продажу спритні продавці обрали задля ухилення від сплати податків. Я підприємець, маю двох дітей, вирішив їм щось залишити після себе, а тепер з-за цих судів не можу ні спати, ні жити ... Я дізнався про те, що моя квартира перебуває під заставою, приблизно через пів — року після її придбання

Русіна Наталія Євстафіївна:

— страшне те, що квартира під арештом, живем як на пороховій бочці. Житло придбала у жовтні 2011 року, двокімнатна квартира обійшлася майже у 35 тисяч доларів. Суди, суди, суди... — все це нестерпно. Купуючи квартиру, офіційно заплатила 51 тисячу гривень, решту в мене взяв представник фірми «Ріал Стар Естейт» Віталій Матюшик. На початку червня 2012 року приїхав з Полтави Калуцький і заявив мешканцям будинку, що 18 квартир належать йому. В мене двоє маленьких дітей, грошей більше нема і йти нікуди...

Бордовська Людмила Василівна:

— квартиру придбали мої батьки в березні 2012 року, договір купівлі — продажу реєстрував державний нотаріус. Батьки заплатили 37 тисяч доларів, офіційно пройшло 79 тисяч гривень — така була вимога фірмачів «Реал Стар Естейт». А вже через невеликий проміжок часу в гості навідались двоє чоловіків з Полтави — Олександр Калуцький з адвокатом Павловим і сказали, що ця квартира належить їм. Ми сподіваємось на правосуддя, звернулись до правоохоронних органів з надією,що шахраїв виведуть на чисту воду

Петренко Олександр Анатолійович:

придбав 3-х кімнатну квартиру, маю дружину і двох дітей, на момент придбання ніяких заборон та обмежень на квартиру не було, це перевіряв державний нотаріус. Ми ледь почали робити ремонт, як прийшов Калуцький із своїм адвокатом, які пояснили, що моя квартира належить їм за договором іпотеки. Справу за позовом Калуцького про визнання договору купівлі — продажу недійсним розглядає суддя Коростенського суду Загуменнова, а ми, захищаючись, позиваємося з нотаріусом , який завіряв договір іпотеки — цю справу розглядає суддя Лєшко

Спадкоємець:

— цю квартиру придбала моя мати, Ходаковська Галина Доміниківна, але її серце не витримало напруги судових розглядів і вона померла ... За житло ми заплатили пройдисвітам 35 тисяч доларів, з яких незначну частину перерахуванням, а решту з рук в руки Борсуку Валерію з фірми «Реал Стар Естейт». У спадок вступити не можу, тому що житло арештоване. Два місяці тому я звернувся з заявою до міліції.

ФОТОАЛЬБОМ

Віктор Котенко

http://reporter.zhitomir.info/index.php?task=detail&news=2079

Післямова:
матеріали вивчали два незалежних авторитетних юристи, які зробили недвозначний висновок про те, що постраждалими людьми вміло маніпулюють на користь власника ТОВ «Житлобуд Плюс» Василя Юрченка і що їм вже сьогодні потрібно: а) вимагати від правоохоронних органів розслідування діяльності і покарання шахраїв, котрі продали їм квартири, незаконно знявши з них арешт і приховавши виручку від продажу; б) позиватися до суду проти фірм «Ріал Стар Естейт» та ТОВ «Житлобуд Плюс» щодо визнання угод нікчемними і повернення витрачених для придбання житла коштів у повному обсязі або безоплатного надання іншого рівноцінного житла; як альтернативу можна розглядати варіанти добровільного переоформлення договору іпотеки із зверненням стягнення боргу на інші, ще не продані квартири, які не були в заставі або добровільне повернення боргу Юрченком Калуцькому, що відразу вирішить всі проблеми.
Василь Юрченко! Агов! Не ховайтесь, виходьте з підпілля! Висловіть свою думку! Інтерв'ю з Вами, записане навіть з телефону, буде миттєво опубліковане!
]]>
1
admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Чиновники в Одеській області вкрали з бюджету понад 11 мільйонів гривень через опалення шкіл та лікарень]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11914 2013-04-25T11:17:38Z 2013-04-23T19:15:51Z Проект:  Государственные закупки


Чиновники в Одеській області вкрали з бюджету понад 11 мільйонів гривень через опалення шкіл та лікарень

Джерело:  Верховенство права

Нещодавно Президент України Віктор Федорович Янукович, пояснюючи ситуацію щодо підвищення соціальних виплат, зазначив: «Казок у житті не буває. Пенсія зростає настільки, наскільки дозволяє економіка». Але якщо керуватись цією логікою, вчителі та лікарі в Одеській області давно вже повинні отримувати європейську заробітну платню. Адже чиновники Одеської області в рамках цієї «економіки» вже давно дозволяють собі замовляти товари за вдвічі завищеними цінами. Принаймні так закуповують вугілля для опалення шкіл та лікарень.

Громадська організація «Верховенство права» проаналізувала ситуацію, яка склалась навколо державних закупівель вугілля для опалення шкіл, лікарень в Одеській області.

Виявилось, що майже половину всіх тендерів на поставку вугілля в Одеській області виграло  Приватне акціонерне товариство «Облпаливо».

Ретельно вивчивши опубліковану у Віснику державних закупівель документацію конкурсних торгів за участю ПрАТ «Облпаливо», було встановлено, що постійним конкурентом ПрАТ «Облпаливо» у конкурсах виступало  ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» . Зазвичай ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» було єдиним конкурентом ПрАТ «Облпаливо».

У 90 відсотків випадків ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» програвало ПрАТ «Облпаливо» у зв’язку з тим, що пропонувало ціну на декілька відсотків вищу ніж ПрАТ «Облпаливо». Однак, це не є найгіршим.

При вивченні звітів про державні закупівлі одразу привертає увагу той факт, що чиновники безсоромно під різними приводами відхиляли пропозиції інших учасників із значно меншими цінами. Складається враження, що вони навмисно намагались витратити якнайбільше державних коштів.

В результаті таких дій вугілля у школи та лікарні Одеської області закуповувалось за значно завищеними цінами. Часто траплялись випадки, коли сума тільки одного договору про закупівлю вугілля була завищена більше ніж на півмільйона гривень.

В 2012 році особливо відзначились такі державні установи:

Відділ освіти Кілійської райдержадміністрації – тендер був розіграний між ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». В результаті вугілля закуплено на 1,8 мільйонів гривень дорожче ніж його ринкова вартість;

Департамент соціального захисту населення Одеської облдержадміністрації – тендер також був розіграний тільки між ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». Загальна сума завищення ціни вугілля склала — 630 000,00 гривень;

Управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації – закупило вугілля у ПрАТ «Облпаливо» на 800 000,00 гривень дорожче;

Відділ освіти Білгород-Дністровської райдержадміністрації Одеської області закупив у ПрАТ «Облпаливо» вугілля, відхиливши пропозицію іншого учасника, яка була на 574 650,00 гривень дешевшою;

Відділ освіти Арцизької райдержадміністрації Одеської області , відхиливши дешеву пропозицію іншого учасника, закупив у ПрАТ «Облпаливо» вугілля на 555 049,00 гривень дорожче;

КЗ «Татарбунарська центральна районна лікарня» Одеської області також не захотіла економити державні кошти. Відхилила пропозиції з низькими цінами та закупила вугілля на 456 924,00 гривень дорожче.

Тільки в 2012—2013 р.р. нараховується вже більше 50-ти випадків закупівлі вугілля у ПрАТ «Облпаливо» за завищеними цінами. За приблизними підрахунками в 2012—2013 роках при закупівлі вугілля у ПрАТ «Облпаливо» переплати з державного бюджету загалом складають більше ніж  11 мільйонів гривень.

Дуже прикро, що в той час коли чиновники заявляють про відсутність коштів для виплат достойних зарплат вчителям та лікарям, вони собі дозволяють таке надмірне витрачання коштів. Слід звернути увагу, що підрозділи Одеської обласної державної адміністрації також приймають участь у сумнівних закупівлях вугілля за завищеними цінами.

Громадська організація вважає, що таке перевитрачання державних коштів є навмисним та безсоромним розкраданням державного бюджету. Тому були направлені відповідні заяви до правоохоронних органів, Держфінінспеції, Адміністрації Президента, Губернатора Одеської області Едуарда Матвійчика з проханням розібратись в даній ситуації та притягнути винних осіб до відповідальності.


Нижче приводимо текст заяви та таблицю закупівель вугілля

Адміністрація Президента України
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Генеральному прокурору України
Пшонці Віктору Павловичу
01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

Голові Державної фінансової інспекції України
Андрєєву Петру Петровичу

04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 4

Голові Одеської обласної державної адміністрації
Матвійчуку Едуарду Леонідовичу
65032, м. Одеса, пр. Шевченка, 4

Прокурору Одеської області
Галкіну Олександру Борисовичу
65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 3

Начальнику СБУ в Одеській області
Туріці Володимиру Васильовичу
65045, м. Одеса, вул. Єврейська, 43

Начальнику ГУМВС в Одеській області
Рєзникову Сергію Дмитровичу
65014, м. Одеса, вул. Єврейська, 12

ЗАЯВА
про системне надмірне витрачання бюджетних коштів

Проаналізувавши ситуацію, яка склалась в сфері державних закупівель вугілля в Одеській області, громадським організаціям стало відомо про шалене розкрадання бюджетних коштів.

Так протягом 2012—2013 року більшу частину тендерів на постачання вугілля в лікарні та відділи освіти вигравало ПрАТ «Облпаливо». Постійним конкурентом ПрАТ «Облпаливо» виступало ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». В половині випадків ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» було єдиним конкурентом ПрАТ «Облпаливо».

Якщо крім ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» приймали участь інші особи з меншою ціною, ніж пропонували ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс», то їх обов’язкового відстороняли від участі у конкурсі.

В результаті таких дій посадових осіб тендерних комітетів вугілля у школи, лікарні та районні адміністрації закуповувалось по значно завищеним цінам. Часто траплялись випадки, коли сума тільки одного договору про закупівлю вугілля була завищена більше ніж на півмільйона гривень.

Наведемо приклади найбільшого завищення закупівельних цін:

1. Відділ освіти Кілійської райдержадміністрації Одеської області 28.01.2013 р. уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 4 959 360,00 гривень. Єдиними учасниками торгів були ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс».
За договором вартість вугілля марки ДГкт склала 1900,00 грн. за тону, тоді як ринкова ціна цієї марки вугілля складає приблизно 1170,00 грн. Вартість вугілля марки АО склала 1907,00 грн. за тону, тоді як ринкова ціна цієї марки вугілля складає не більше 1200,00 грн. Таким чином, загальна сума завищення ціни закупки складає більше ніж 1 800 000,00 гривень.

2. КП «Теплопостачання міста Одеси» 12.03.2013 року уклало угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 1 788 000,00 гривень. Крім ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» в тендері приймали участь ТОВ «Градієнт», ПП «Чорне золото», які пропонували ціни на вугілля значно нижчі, ніж ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». Але ТОВ «Градієнт» та ПП «Чорне золото» відсторонили від участі у тендері. В результаті КП «Теплопостачання міста Одеси» закупило вугілля на 582 000,00 гривень дорожче.

3. Відділ освіти Білгород-Дністровської райдержадміністрації Одеської області 15.11.2012 року уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 1705140,00 гривень. Крім ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» в тендері приймало участь ТОВ «Промресурси-2010», яке пропонувало ціну на вугілля значно меншу ніж ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». Але ТОВ «Промресурси-2010» відсторонили від участі в тендері. В результаті Відділ освіти Білгород-Дністровської райдержадміністрації закупив вугілля на 574 650,00 гривень дорожче.

4. Департамент соціального захисту населення Одеської облдержадміністрації 23.10.2012 р. уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 1 677 811,00 гривень. Єдиними учасниками торгів були ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс».
За договором вартість вугілля склала: марки АКО – 1970,00 грн., марки АМ – 1885,00 грн., марки АС – 1680,00 грн., марки ДГ (13-100) – 1800,00 грн., ДГ(6-100) – 1690,00 грн.
Тоді як ринкова вартість вугілля даних марок складає приблизно: марки АКО – 1200,00 грн., марки АМ – 1140,00 грн., марки АС – 1030,00 грн., марки ДГ– 1170,00 грн.
Загальна сума завищення ціни закупки складає більше ніж 630 000,00 гривень.

5. Управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації 23.07.2012 р. уклало угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 2 748 840,00 гривень.
Відповідно до укладеного договору вартість вугілля склала: марки АКО – 1950,00 грн., марки АМ – 1850,00 грн., марки АС – 1610,00 грн., марки ДГР-ГР – 1020,00 грн., ДГ – 1455,00 грн., ГПК -1700,00 грн., АО – 1950,00 грн. Ринкова вартість даних марок вугілля зазначена вище.
Загальна сума завищення ціни закупки складає більше ніж 800 000,00 гривень.

6. Відділ освіти Кілійської райдержадміністрації Одеської області 06.08.2012 р. уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 1996750,00 гривень. Крім ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» в тендері приймали участь ТОВ «Промресурси-2010» та ПАТ «Ізмаілснабсервис» , які пропонували ціни на вугілля значно менші ніж ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». Але ТОВ «Промресурси-2010» та ПАТ «Ізмаілснабсервис» відсторонили від участі у тендері. В результаті Відділ освіти Кілійської райдержадміністрації закупив вугілля на 513 250,00 гривень дорожче.

7. Відділ освіти Арцизької райдержадміністрації Одеської області 07.06.2012 р. уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 1 962 263,20 гривень. Крім ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» в тендері приймали участь ТОВ «Промресурси-2010», ПП «Корт-2011», ТОВ «Донбас Крим», які пропонували ціни на вугілля значно менші ніж ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». Але ТОВ «Промресурси-2010», ПП «Корт-2011» та ТОВ «Донбас Крим» відсторонили від участі в тендері. В результаті Відділ освіти Арцизької райдержадміністрації закупив вугілля на 555 049,00 гривень дорожче.

8. Відділ освіти Татарбунарської райдержадміністрації Одеської області 05.06.2012 р. уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 2 299 944,00 гривень. Єдиними учасниками торгів були ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс».
Відповідно до укладеного договору вартість вугілля склала: марки АМ – 1677,00 грн., ДГ – 1677,00 грн., АО – 1796,00 грн. Ринкова вартість даних марок вугілля вже зазначена вище.
Загальна сума завищення ціни закупки складає більше ніж 700 000,00 гривень.

9. Відділ освіти Білгород-Дністровської райдержадміністрації Одеської області 01.03.2012 р. уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 1525300,00 гривень. Крім ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» в тендері приймали участь ТОВ «Промресурси-2010» та ТОВ «Донбас-Крим-Інвест», які пропонували ціни на вугілля значно менші ніж ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». Але ТОВ «Промресурси-2010» та ТОВ «Донбас-Крим-Інвест» відсторонили від участі в тендері.
В результаті Відділ освіти Білгород-Дністровської райдержадміністрації закупив вугілля на 367 200,00 гривень дорожче.

10. КЗ «Татарбунарська центральна районна лікарня» Одеської області 31.01.2012 р. уклав угоду з ПрАТ «Облпаливо» на поставку вугілля на загальну суму 1 354 184,00 гривень. Крім ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс» в тендері приймали участь ТОВ «Промресурси-2010» та ТОВ «Фарм-ОД», які пропонували ціни на вугілля значно менші ніж ПрАТ «Облпаливо» та ТОВ «Кіровоград-Енергоресурс». Але ТОВ «Промресурси-2010» та ТОВ «Фарм-ОД» відсторонили від участі в тендері.
В результаті КЗ «Татарбунарська центральна районна лікарня» закупив вугілля на 456 924,00 гривень дорожче.

Як видно із вищезазначених прикладів, при закупівлі вугілля для опалення шкіл та лікарень в Одеській області майже 30% державного бюджету розкрадається. Дуже прикро, що Одеська обласна державна адміністрація також приймає участь у закупівлях вугілля за завищеними цінами.

Слід додати, що тільки в 2012—2013 р.р. нараховується вже більше 50-ти випадків закупівлі вугілля у ПрАТ «Облпаливо» за завищеними цінами (детальна таблиця з переліком закупівель додається). За приблизними підрахунками в 2012—2013 роках при закупівлі вугілля у ПрАТ «Облпаливо» переплати з державного бюджету загалом складають більше ніж 11 мільйонів гривень.

Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» основною метою цього Закону є запобігання проявам корупції у цій сфері, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів.

Забезпечуючи дотримання ґрунтовних принципів державних закупівель, замовник зобов’язаний максимально економити та ефективно витрачати державні кошти. Правовим наслідком невиконання цього обов’язку є перевитрачання державних коштів.

Сам факт проведення закупівлі товарів за завищеними цінами свідчить про прояви корупційних діянь з боку посадових осіб тендерних комітетів замовника та зловживання владою або службовим становищем під час організації та здійснення державних закупівель. Такі незаконні дії можуть бути здійснені тільки при наявності узгодженості між учасниками та замовниками конкурсних торгів.

Згідно ст. 5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» органи прокуратури України, спеціальні підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції в межах повноважень, визначених конституцією України.

Згідно Положення про державну фінансову інспекцію України Держфінінспекція України відповідно до покладених на неї завдань здійснює державний фінансовий контроль за ефективним використанням державних коштів та дотриманням законодавства про державні закупівлі.

Порушення законодавства про бюджетну систему України – використання бюджетних коштів всупереч їх цільовому призначенню або недотримання порядку проведення операцій з бюджетними коштами, як це встановлено чинним бюджетним законодавством, заподіює значних збитків державі та українському народу.

Вважаємо, що закупка товарів по завищеним цінам є навмисним розкраданням бюджетних коштів.

Згідно ст. 43 Закону України «Про здійснення державних закупівель» за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, члени комітету з конкурсних торгів замовника (генерального замовника), члени органу оскарження, службові (посадові) особи Уповноваженого органу, службові (посадові) особи органів Державного казначейства України (обслуговуючого банку) несуть відповідальність згідно із законами України.

На підставі вищевикладеного, керуючись Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», Положенням про державну фінансову інспекцію України, затвердженим Указом Президента України від 23.04.2011 № 499/2011, Законом України «Про прокуратуру»,

ПРОСИМО:

1. Провести перевірку щодо додержання посадовими особами державних установ та підприємств Одеської області законодавства України про державні закупівлі та бюджетного законодавства під час закупівель вугілля у ПрАТ «Облпаливо» та у випадку наявності порушень домогтися притягнення винних осіб до відповідальності.
2. Додатково ГУМВС України в Одеської області:
Розпочати досудове розслідування за фактами зловживань посадовими особами службовим становищем при закупівлях вугілля за завищеними цінами у ПраТ «Облпаливо» та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

Додається детальна таблиця закупівель державними установами вугілля у ПрАТ «Облпаливо»

З повагою,

Голова правління
ГО «Верховенства права» В.І. Семенов

Голова
ГО «Антикорупційний рух Півдня» В.М. Букач

Голова
Одеського обласної організації Національної
спілки журналістів України Ю.А. Работін

]]>
0
admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[В Житомирі Леніна визнали негром]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11910 2013-04-25T11:18:11Z 2013-04-18T19:06:11Z Комітетчики КПУ Корольовського району міста Житомира фарбують пам'ятник Леніну чорною фарбою, пізніше обіцяють позолотити. Буде дуже романтично — чорний Ленін з позолоченими яйцями

]]>
0
admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Апеляційний суд вирішив: кримінальну справу сфальшовано]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11885 2013-04-27T11:03:11Z 2013-04-16T20:42:03Z

Міліція і прокуратура Коростеня, міліція і прокуратура Житомирської області отримали гарного ляпаса — 16 квітня 2013 року Апеляційний суд Житомирської області скасував вирок Коростенського міськрайонного суду по сфальшованій кримінальній справі. Обвинувачена Наталія Прищепа, мати двох малолітніх дітей, стала жертвою корупціонерів: голова Поліської сільради задля ухилення від сплати аліментів сфальшував кримінальну справу проти Наталії з допомогою своїх «друзів», яких обдарував земельними ділянками. Землю отримали родини начальника міліції, прокурора, судді ...

Незважаючи на те, що кримінальну справу було грубо сфальшовано, ні обласна прокуратура, ні обласна міліція чомусь «порушень не вбачали», про що й відписувались народним депутатам та правозахисним організаціям — ні сорому, ні совісті, ні честі не мають правоохоронці.

Докладніше тут: Брудна справа

Неправедний вирок скасовано, «брудну справу» повернуто на новий розгляд до Коростенського міськрайонного суду

Віктор Котенко

Верховенство права

18.04.2013р. Під відеороліком з'явився цікавий коментар

Сайт «Житомир-онлайн» під керівництвом Тітова, власника газети «Субота», в лічені хвилини зняв цей матеріал, так само як і матеріал про пікетування Житомирського обласного УМВС! Цікаво, чому вони намагаються приховати від людей правду?

Антикорупційний портал


]]>
2
admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Пікетування міліції в Житомирі. Відео]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11790 2013-05-04T11:28:58Z 2013-04-13T08:34:10Z

vitaliu
та цим курвам в погонах насрати на людей... їм аби гроші і сама влада...!!!
Петро Павлюк
Така машини як МВД, СБУ, та інші незаконні каральні збройні формуваня колишньої імперії повинні зникнути з лиця України разом з їх поплічниками.
12 квітня 2013 року біля будівлі обласного управління міліції в Житомирі юрмились стривожені міліціонери, за рогом у повній бойовій готовності зачаїлись доставлені автобусом «беркутівці», вытер обережно ворушив національні знамена, лунали підсилені гучномовцем промови — обласний осередок  ВО «Свобода» проводив пікетування. Але дарма хвилювались правоохоронці — цього разу ніхто не намагався штурмувати годівницю корупціонерів та гнати перевертнів у погонах аж до кордонів з Конго чи Зімбабве. Пікетування проходило мирно і без ексцесів, палкі промовці прийшли в гості до правоохоронців, щоб зайвий раз нагадати міліційному керівництву про його справжню суть. Це майже те ж саме, якби хто прийшов до свинарника і звернувся до свиней з промовою: «Шановне панство, ви — брудні свині!» Тобто, не було вчинено жодних спроб здерти з когось шкіру з салом і погонами та запакувати в домашню ковбасу.
— Ми прийшли з миром!, — заспокоював міліціянтів «свободівець» Михайло Сліпченко,
— Погомоніти про те, про се, про деякі злочини, в яких міліція виконує роль спільника злочинців ...
Пікетувальники тримали плакати з написами:
— Чому міліція «кришує» торгівлю наркотиками в Черняхові?
— Хто  прикриває вбивцю — мажора Руденького?
— Чому коростенська міліція сфабрикувала справу проти Наталії Прищепи?
— Чи покарані міліціянти, які катували Анатолія Конопацького?
— За що УМВС переслідує журналіста Віктора Котенка?
«Справа Прищепи»
Наталія Прищепа стисло розповіла про корупційні зв'язки голови Поліської сільської ради Андрія Степанчука, котрий незаконно наділив землею сторонніх можновладців, яким і так через горло преться. ..............отримали родини начальника міліції Коростеня Калітко (за казенний рахунок автівкою щодня катається з Коростеня додому аж в Новоград — Волинський район); керівника коростенської райдержадміністрації Арешонкова (виріс до заступника голови обласної державної окупаційної адміністрації); коростенська прокурорша ...... (вступила до лав ділків і хабарників обласної прокуратури) та інші. Степанчук позбиткувався з молодої жінки, обіцяв на ній оженитися, зробив дитину, а коли скривджена Наталія подала на аліменти, то з допомогою друзів — корупціонерів сфальшував проти неї кримінальну справу. Людська підлість не має меж — голова власноруч сфабрикував довідку селищної ради про нібито хуліганські дії Прищепи, а його дружина — завідувачка дитячого садка, запрягла у «свідки» своїх підлеглих. Що тільки не робили міліціонери, щоб засудити Наталію Прищепу — її навіть викрадали! Про співучасть обласного управління міліції в ганебному цькуванні жінки свідчить яскравий епізод: після того, як справа набула неабиякого розголосу, захищати земельного годівника підрядилося ... обласне управління по боротьбі з організованною злочинністю! «Ти лише приїдь до нас і привези заяву якусь коротеньку, а ми візьмемо „під ковпак“ і Прищепу, і журналістів», — вчили керівні перевертні в погонах зрадливого голову сільради. Той власноруч написав заяву на ім'я начальника УБОЗу підполковника міліції Ігоря Зайця про те, що нібито Наталія Прищепа погрожує його вбити та підбирає для цього людей і необхідне знаряддя". Після чого зовнішнє спостереження за журналістами, прослуховування телефонів і хакерські атаки на електронні ЗМІ набули неабиякого розмаху і сумнівних рис законності.
Думаєте, хтось займався розслідуванням корупційних міліційно-земельних стосунків? Як би не так! Керівники обласного управління міліції і обласної прокуратури не лише не вжили жодних передбачених законодавством заходів, а й самі стали співучасниками переслідування матері двох дітей — на звернення народних депутатів і правозахисних організацій надавались лише брехливі відписки. Наталія Прищепа сама витребувала список осіб, які отримали земельні подарунки з рук сільського голови, сама дістала копію заяви Степанчука (див. фото). Не останню скрипку у фальшування кримінальної справи зіграв і суддя Коростенсько суду.............. який на догоду корупціонерам абсолютно безпідставно визнав Прищепу винною у хуліганстві і засудив до штрафу у вісім з половиною тисяч гривень. (справу спочатку розглядав сам голова Коростенського суду......., але під тиском оприлюднених у ЗМІ фактів про його «нестатутні»  зв'язки з позивачами, змушений був взяти самовідвід, тому справа потрапила до його слухняного колеги). Щоб переконатися в особливо зухвалому потуранні прокуратури Житомирської області земельним махінаціям та фальшуванням кримінальних справ, досить проглянути лише одну відповідь на звернення народного депутата України Лесі Оробець до Генерального прокурора Пшонки.
Ось звернення:
А ось відповідь:
Можна було б не дивуватися тому, що перевертні з прокуратури вважають дурниками простих громадян, але щоб за «лоха» тримати генерального прокурора України та народних депутатів??! Не дарма слава про безмежне нахабство правоохоронців Житомирщини гуде навіть за межами України!
Нещодавно аналогічні звернення з вимогами здійснити передбачені законодавством заходи у «справі Прищепи» надіслали Володимир Литвин і Олег Ляшко. Невже їх так само пошиють у дурні?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,звернення
«Справа Прищепи» у випадку її негативного вирішення в апеляційному суді буде направлена до Європейського суду з прав людини і може стати черговою ганьбою України. Матеріали сфальшованої кримінальної та судової справи Наталія Прищепа надасть всім бажаючим, достатньо зателефонувати їй за номером 098-711-77-24
«Справа Руденького»
Юридичний коментар злочинним діям міліції стосовно Наталії Прищепи дав житомирський адвокат Павло Єсін, який розповів також, як співробітниками обласного УМВС «розслідується» резонансна смертельна дорожньо — транспортна пригода, що трапилась в Черняхові. Відомий бізнесмен, член президентської «Нової еліти нації» Андрій Руденький небезпідставно підозрюється в тому, що ...чорним ДЖИПом збив Івана Раковича, після чого не зупинився, протягнув ще живого чоловіка декількасот метрів, а позбавившись тіла, чкурнув з місця пригоди, не надавши потерпілому першої допомоги. Міліціонери, замість проведення об'єктивного розслідування, зайнялися фальшуванням матеріалів — речових доказів, експертиз тощо, про що можна прочитати тут:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.
В результаті елітний «мажор» не проходить по справі навіть як свідок.
«Справа раба міліції Анатолія Конопацького»
Мешканка Черняхова Бондарчук Леся Григорівна розповіла, як міліціонери перетворили на раба Анатолія Конопацького, над яким знущались і якого катували. (.,,,,,,  Навіть після широкого розголосу міліція під «дахом» прокуратури звично приховує сліди злочину, бреше та всіляко заплутує сліди. А тим часом міліціонери продовжують катувати Конопацького. ...........2013 року дільничний міліціонер Колядич з двома спільниками увірвались до житла і знову по звірячому побили Конопацького за те, що той наважився розповісти про катування журналісту і оприлюднити розповідь в мережі інтернету. (див. ,,,,,,,,,,,,,) Стосовно свого останнього побиття Анатолій Конопацький звернувся з заявою до прокуратури, а відносно обставин міліційної рабської експлуатації направив позов до Черняхівського районного суду. Але прийняти    участь в пікеті Анатолій не зміг — йому зламали руку.
Розповіла Леся Григорівна і про те, як грабіжники обікрали її кафе «Золота теща» та про розслідування цієї справи. Є всі підстави вважати, що начальник міліції тісно співпрацює з крадіями — важливі речові докази загадковим чином зникли, а самого впійманого злодюжку міліціонер чомусь відпустив.
Наркомафія
Колишні наркомани Віктор Проценко і Лариса Фомічова неодноразово публічно розповідали про міліційну наркоторгівлю (див,,,,,,,,,,,,) І що? Дивну «перевірку», оминувши порушення кримінальної справи, організував заступник начальника УМВС України в Житомирській області полковник Будзинський!  Черняхівським наркотрафіком зайнялись ... паперові працівники управління з кадрового забезпечення! Коли журналіст здійняв з цього приводу галас у ЗМІ, над клаптем паперу, спорудивши відписку, попрацював ще один вузький спеціаліст по наркотиках, якийсь М...ий з управління внутрішньої безпеки обласної міліції. Але галас не вщухав і новітньою методикою таких перевірок зацікавились народні депутати України. Тоді й показав себе у повній красі прокурорський «дах» — прокурору України Пшонці, народному депутаті Лесі Оробець з обласної прокуратури офіційно відповіли, що районний прокурор за погодженням з обласним прокурором всю черняхівську наркоторгівлю перевірив і порушень законодавства не виявив. Заявники, довідавшись про таку безсовістну брехню, знову звернулись до депутатів, яких теж здивувало, як це можна перевіряти наркоторгівлю без порушення кримінальної справи, без опитування самих заявників, без очних ставок, експертиз тощо. Знову пішли звернення, а у зворотньому напрямку феноменальні по своїй тупісті відписки. А тим часом перевертні пресували журналіста — банда у складі прокурорської челяді та міліціонерів без будь — яких попереджень ломилася до житла журналіста, в якому знаходиться редакція газети. Потерпівши фіаско, міліціонери брехали, що їм взагалі про це нічого не відомо. Але ж резонанс ... Тоді прокурорські брехуни відписались «нагору», що то, мовляв, була якась законна перевірка, про яку журналіста завчасно «телепатично» попередили — Гебельс відпочиває! Намагались розчавити й головних свідків міліційного наркотрафіку — Проценка та Фомічову, намагаючись кинути їх за грати за допомогою суддів, лояльних до міліції й наркоторговців. Вся викладена інформація має документальні докази, але кому вони потрібні в цій наскрізь корумпованій державі?
Справа житлової мафії
Дружина померлого полковника міліції, колишнього співробітника обласного УМВС розповіла, як у неї вкрали квартиру. Колегам покійного, які фактично очолюють житомирську житлову мафію, було добре відомо і про наявність квартири, і про те, що дружина покійного залишилась одинокою і беззахисною. Перевертні підключили до справи бандитів, чорного нотаріуса і корупціонерів з міськвиконкому. Підробивши документи, об'явили покійного боржником і швиденько викинули вдову на вулицю, відібравши житло за фіктивний «борг». Такий бізнес в Житомирі процвітає давно і успішно, навіть відомі випадки, коли раптом назавжди безлідно одинокі зникали матері, малолітніх дітей яких потім розсилали по дитячих притулках, а житло привласнювали і продавали. У злочинній схемі задіяні навіть деякі директори дитячих будинків!
Переслідування журналіста
Мене, житомирського журналіста — правозахисника, корумповане правоохоронне кодло переслідує давно і вперто. Є що згадати, навіть одна справа знаходиться на розгляді в Європейському суді. Провокації, напади на бізнес, погрози ... Я вже навіть якось і звик потроху до цього. Про останні події — напади на своє житло, я вже коротенько розповів. На сьогоднішній день перевертні вдалися до іншої методи — завалити мене судовими позовами. По — перше, за рішеннями судів можна свої злочини приховати, по друге, загнати журналіста у фінансову безвихідь та закрити йому рота. Тому головне для організаторів цькування — це кількість. На сьогодні це чотири судові позови. Зупинюсь на цікавих деталях. Начальнику черняхівської міліції юрист з УМВС склав позов про захист честі, гідності та ділової репутації райвідділу. Оскаржується смислове наповнення таких слів, як, наприклад, «міліція» та окремих фраз з матеріалу «Наркомафія», не важливо яких, важливий результат — позивач вимагає визнати факти міліційної наркоторгівлі такими, що не відповідають дійсності!
Буквально дослівно такий самий позов подано до суду від імені начальника міліції як від фізичної особи. Слово в слово. Причому, від цього позову розумні судді відбивались, як могли і брали самовідвід, поки не знайшовся один дурний. Позовна заява після довгої подорожі осіла в суді Володарськ — Волинська. Спочатку суддя Мельник теж видавався розумним і відфутболив заяву до стартової позиції — Житомирського районного суду, про що й склав відповідну ухвалу ........постанову? Але через місяць на світ народилась інша постанова того ж самого судді, в якій він у пожежному порядку намагався розглянути справу — і це без якого — небуть законного анулювання першої постанови. Єдине пристойне пояснення такої незаконної неадекватної поведінки — суддя Мельник з'їхав з глузду. Тому що інше пояснення вже не є пристойним — суддя Мельник виконує замовлення перевертнів в погонах. Іншого не дано. До речі, цей пан нещодавно вже порушив закон, судячи Віктора Проценка і надзвичайно примітивним способом знищив докази фальсифікації справи, а саме: маючи офіційні результати аж двох незалежних почеркознавчих експертиз, які проводились міліційними відомствами інших областей і свідчили про те, що слідчі черняхівського райвідділу міліції власноруч підробили матеріали, пан суддя незаконно призначив третю, місцеву експертизу, виконану житомирськими міліціянтами, які написали, що ніхто нічого не підробляв. Кажуть, у Черняхові після цього міліція на радощах ой як пила-гуляла! Якщо коротко, то підробники уникли кримінальної відповідальності, а от Проценкові Мельник впаяв рівно стільки, скільки він вже відсидів у СІЗО — аж два з половиною роки.  Як результат — і Проценко на волі, і фальсифікатори та наркоторговці при справах.
Ще один позов подав заступник начальника обласного УМВС полковник Будзинський — йому не сподобався відеоролік «Відкрите звернення до ментів — хапуг». Я на той суд навіть не ходив, тому що не отримав повісток. Та нещодавно випадково дізнався, що Будзинський справу програв і подав апеляційну скаргу, в якій його адвокат (дружина колишнього міліціонера) чорним по білому намагається довести, що пан Будзинський — хабарник. Виявляється, панство не згодне з терміном «хапуга», яким на відео Леся Бондарчук охрестила начальника черняхівської міліції, а Будзинський прийняв на свій рахунок (йому видніше). Пані адвокат, посилаючись на якісь наукові праці та словники, роз'яснює суду, що «хапуга» — то «хабарник».
Але ще смішнішу корупційну річ вчинив голова обласної міліційної профспілки пан Шморгун, який підставою для нападу на журналіста навмання вибрав свіжий репортаж про п'яного майора пенітенціарної служби, який влетів автівкою на подвір'я приватного будинку. Судовий позов було складено від імені анонімних членів громадської організації, якою є міліційна профспілка, а представництво інтересів доручено діючому співробітнику — юристу УМВС, а це вже, вибачайте, злочин і корупція. Так що ж оскаржує пан Шморгун, зловживаючи профспілкою і штатним юристом ? А оскаржує він «неправильну» назву посади майора з тюремної служби і захищає честь та гідність безіменної міліції, мабуть, відразу всієї української. Варто додати, що у всіх позовах з журналіста вимагають однакову моральну компенсацію у розмірі по 23 тисячі гривень та посилаються на Закон про статус народного депутата. Закушувати потрібно, панове! Ще одна деталь: свідки в засіданнях дадуть свідчення про і про наркоторгівлю, і про інші злочини, а це, згідно з законодавством, зобов'язує суддю порушити кримінальну справу. Так що вляпались міліціянти!
Я можу заспокоїти прихильників свободи слова — перевертні вкотре прорахувались: по — перше, моїм захистом займається адвокат незалежної медіапрофспілки за рахунок спеціального фонду, який знаходиться в Лондоні; по — друге, мені нема чого втрачати — ні грошей, ні нерухомості не маю, все, що моє — це те, що на мені, тобто труси і шкарпетки, які я радо можу подарувати панам корупціонерам. Так що ніякі рішення ніяких судів мені не зашкодять і рота не закриють.
Нажаль, формат матеріалу про пікетування «Свободою» обласної міліції не дає змоги розповісти про інші чисельні деталі та нові випадки, які свідчать як про злочинну бездіяльність, так і про злочинну діяльність правоохоронців Житомирщини. додам лише два факти: черняхівський наркотрафік продовжує діяти — нещодавно під час доставки наркотиків на територію сусідньої Росії був затриманий мешканець Черняхова; Житомирський апеляційний суд виправдав чотирьох осіб, які провели в СІЗО майже СІМ РОКІВ завдяки сфальшованій кримінальній справі; незабаром буде оголошено вирок у справі співробітників обласного відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.
Про реакцію керівництва УМВС України на пікетування можна дізнатися з повідомлення міліційного прес-центру — вона така ж сама, як і реакція свиней в свинарнику, про що розповідалось на початку репортажу.

Коментарі глядачів:

Петро Павлюк:  Такі машини як МВД, СБУ та інші незаконні каральні збройні формуваня колишньої імперії повинні зникнути з лиця України разом з їх поплічниками.

vitaliu:  та цим курвам в погонах насрати на людей... їм аби гроші і сама влада...!!!

Посланці «Свободи»

12 квітня 2013 року під будівлею обласного управління міліції в Житомирі юрмились стривожені міліціонери, за рогом у повній бойовій готовності зачаїлись доставлені автобусом «беркутівці», вітерець обережно ворушив національні знамена, лунали підсилені гучномовцем промови — обласний осередок  Всеукраїнського об'єднання «Свобода» проводив пікетування.

Але дарма хвилювались міліціянти —  ніхто не намагався штурмувати годівницю корупціонерів та гнати перевертнів у погонах аж до кордонів Конго чи Зімбабве. Пікетування проходило мирно, палкі промовці прийшли в гості до правоохоронців, щоб зайвий раз нагадати міліційному керівництву про його справжнє єство. Це майже те ж саме, якби народний депутат прийшов до свинарника і звернувся до свиней з промовою: «Шановне панство, ви — брудні свині!» Тобто, не було вчинено жодних спроб здерти з когось шкіру з салом та погонами і запакувати в домашню ковбасу.

— Ми прийшли з миром!, — гіпнотично заспокоював міліціянтів «свободівець» Михайло Сліпченко,

— Погомоніти про те, про се, про деякі злочини, в яких міліція виконує роль спільника ...

Пікетувальники тримали плакати з написами:

— Чому міліція «кришує» торгівлю наркотиками в Черняхові?

— Хто  прикриває вбивцю — мажора Руденького?

— Чому коростенська міліція сфабрикувала справу проти Наталії Прищепи?

— Чи покарані міліціянти, які катували Анатолія Конопацького?

— За що УМВС переслідує журналіста Віктора Котенка?

Справа Прищепи

Наталія Прищепа стисло розповіла про корупційні зв'язки голови Поліської сільської ради Андрія Степанчука, котрий незаконно наділив землею сторонніх можновладців, яким і так через горло преться. Ділянки отримали дружини начальника міліції Коростеня Калітки (за казенний рахунок автівкою щодня катається з Коростеня додому аж в Новоград — Волинський район), керівника коростенської райдержадміністрації Арєшонкова (зріс до заступника голови обласної окупаційної ради), коростенська прокурорша Терещенко (вступила до лав ділків обласної прокуратури), чоловік судді Лєшко та інші.

Степанчук позбиткувався з молодої жінки, обіцяв на ній оженитися, зробив дитину, а коли скривджена Наталія подала до суду на аліменти, то з допомогою друзів — корупціонерів сфальшував проти неї кримінальну справу. Правду кажуть, що людська підлість не має меж — голова власноруч сфабрикував довідку сільської ради про нібито хуліганські дії Прищепи, а його дружина — завідувачка дитячого садка, запрягла у «свідки» своїх підлеглих. Що тільки не робили міліціонери, щоб засудити Наталію Прищепу — її навіть викрадали!

Про співучасть обласного управління міліції в ганебному цькуванні жінки свідчить яскравий епізод: після того, як справа набула неабиякого розголосу, захищати земельного годівника підрядилося ... обласне управління по боротьбі з організованною злочинністю! «Ти лише приїдь до нас і привези заяву якусь коротеньку, а ми візьмемо всіх „під ковпак“ —  і Прищепу, і журналістів», — вчили керівні перевертні зрадливого голову сільради. Той власноруч написав заяву на ім'я начальника УБОЗу підполковника міліції Ігоря Зайця про те, що нібито Наталія Прищепа погрожує його вбити та вербує для цього виконавців і шукає необхідне знаряддя. Після чого зовнішнє спостереження за журналістами, прослуховування телефонів і хакерські атаки на електронні ЗМІ набули неабиякого розмаху.

Думаєте, хтось займався розслідуванням корупційних міліційно-земельних стосунків? Як би не так! Керівники обласного управління міліції і обласної прокуратури не лише не вжили жодних передбачених законодавством заходів, а й самі стали співучасниками переслідування матері двох дітей — на звернення народних депутатів і правозахисних організацій надавались лише брехливі відписки. Наталія Прищепа сама витребувала список осіб, які отримали земельні «подарунки» з рук сільського голови, сама дістала копію заяви Степанчука.

Не останню скрипку у фальшуванні кримінальної справи зіграв і суддя Коростенського міжміського районного суду, який на догоду корупціонерам абсолютно безпідставно визнав Прищепу винною у хуліганстві і засудив до штрафу у вісім з половиною тисяч гривень. Спочатку кримінальну справу розглядав голова суду, але під тиском оприлюднених у ЗМІ фактів про його «нестатутні» зв'язки з позивачами, змушений був взяти самовідвід, тому справа потрапила до рук слухняного колеги.

Щоб переконатися в особливо зухвалому потуранні прокуратури Житомирської області земельним махінаціям та фальшуванням кримінальних справ, досить проглянути лише одну відповідь на звернення народного депутата України Лесі Оробець до Генерального прокурора Пшонки:  prokyrvatura

Можна було б не дивуватися тому, що чиновники прокуратури вважають дурниками простих громадян, але щоб за «лоха» тримати генерального прокурора України та народних депутатів??! Не дарма слава про безмежне нахабство правоохоронців Житомирщини гуде навіть за межами України!

Нещодавно аналогічні звернення з вимогами здійснити передбачені законодавством заходи у «справі Прищепи» надіслали народні депутати Володимир Литвин, Віталій Кличко, Олег Ляшко. Невже їх так само пошиють у дурні?

liashko

«Справа Прищепи» у випадку її негативного вирішення в апеляційному суді буде направлена до Європейського суду з прав людини і може стати черговою ганьбою України. Матеріали сфальшованих кримінальної та судової справ Наталія Прищепа надасть всім бажаючим, достатньо зателефонувати їй за номером 098-711-77-24. Довідкові матеріали тут: Брудна справа Розправа

Справа Руденького

Юридичний коментар злочинним діям міліції стосовно Наталії Прищепи дав житомирський адвокат Павло Єсін, який  також розповів, як співробітниками обласного УМВС «розслідується» резонансна смертельна дорожньо — транспортна пригода, що трапилась в Черняхові. Відомий бізнесмен, член президентської «Нової еліти нації» Андрій Руденький небезпідставно підозрюється в тому, що чорним ДЖИПом збив Івана Раковича, після чого не зупинився і протягнув по дорозі ще живого чоловіка кількасот метрів, а позбавившись тіла, чкурнув з місця пригоди, не надавши потерпілому першої допомоги. Міліціонери, замість проведення об'єктивного розслідування, зайнялися фальшуванням матеріалів — речових доказів, експертиз тощо, про що можна дізнатися тут: Серіал \"Вбивця року\": слідство ведуть мудаки В результаті міліційних маніпуляцій елітний «мажор» не проходить по справі навіть як свідок.

Справа раба міліції Анатолія Конопацького

Мешканка Черняхова Бондарчук Леся Григорівна розповіла, як міліціонери перетворили на раба Анатолія Конопацького, над яким знущались і якого катували:  Міліція Черняхова встановила рабовласницький лад . Навіть після широкого розголосу міліціянти під «дахом» прокуратури звично приховують сліди злочину, брешуть та всіляко заплутують сліди. А тим часом продовжують катувати Конопацького. Нещодавно дільничний міліціонер Колядич з двома спільниками увірвались до житла і знову по звірячому побили Анатолія за те, що той наважився розповісти про катування журналісту і оприлюднити розповідь в мережі інтернету. Стосовно свого останнього побиття Анатолій Конопацький звернувся з заявою до прокуратури, а відносно обставин міліційної рабської експлуатації направив позов до Черняхівського районного суду. Але прийняти участь в пікеті Анатолій не зміг — йому зламали руку Дільничний міліціонер побив людину

Розповіла Леся Григорівна і про те, як грабіжники обікрали її кафе «Золота теща» та про нюанси розслідування цієї справи. Є всі підстави вважати, що начальник міліції тісно співпрацює з крадіями — важливі речові докази загадковим чином зникли, а самого впійманого злодюжку міліціонер чомусь відпустив Пограбування \"Золотої тещі\"

Наркомафія

Колишні наркомани Віктор Проценко і Лариса Фомічова неодноразово публічно розповідали про міліційну наркоторгівлю (  Наркомафія Наркотизація країни ) І що? Дивну «перевірку», оминувши порушення кримінальної справи, організував заступник начальника УМВС України в Житомирській області полковник Будзінський!  Черняхівським наркотрафіком зайнялись ... паперові працівники управління з кадрового забезпечення! Коли журналіст здійняв з цього приводу галас у ЗМІ, над клаптем паперу, спорудивши відписку, попрацював ще один вузький спеціаліст по наркотиках, якийсь М...ий з управління внутрішньої безпеки обласної міліції. Але галас не вщухав і новітньою методикою таких перевірок зацікавились народні депутати України. Тоді й показав себе у повній красі прокурорський «дах» — прокурору України Пшонці, народному депутату Лесі Оробець з обласної прокуратури підкинули іншу версію розслідування — офіційно відповіли, що районний прокурор за погодженням з обласним прокурором всю черняхівську наркоторгівлю перевірив і порушень законодавства не виявив. Заявники, довідавшись про таку безсовістну брехню, знову звернулись до депутатів, яких теж здивувало, як це можна перевіряти наркоторгівлю без порушення кримінальної справи, без опитування самих заявників, без очних ставок, експертиз тощо. Знову були направлені звернення, а у зворотньому напрямку полетіли феноменальні по своїй брехливій нахабності відписки.

А тим часом перевертні пресували журналіста — банда у складі прокурорської челяді та міліціонерів без будь — яких попереджень ломилась до житла журналіста, в якому знаходиться редакція житомирської газети «Свобода». Спіймавши облизня, міліціонери брехали, що їм взагалі про цей випадок нічого не відомо. Але ж резонанс ... Тоді прокурорські брехуни відписались «нагору», що то, мовляв, була якась законна перевірка, про яку журналіста завчасно «телепатично» попередили, правда, перед цим ще відписувались, що журналіст взагалі до обласної прокуратури із заявою про напад на житло не звертався (а заява зареєстрована!!!) — Гебельс відпочиває!

Спробували розчавити й головних свідків міліційного наркотрафіку — Проценка та Фомічову, намагаючись кинути їх за грати за допомогою суддів, лояльних до міліції й наркоторговців.

Вся викладена інформація має документальні підтвердження, але кому вони потрібні в цій наскрізь корумпованій державі?

Справа житлової мафії

Дружина померлого полковника міліції, відставного співробітника УМВС розповіла, як у неї вкрали квартиру. Колишнім колегам покійного, які фактично очолюють житомирську житлову мафію, було добре відомо і про наявність квартири, і про те, що вдова залишилась самотньою і беззахисною. Перевертні підключили до справи бандитів, «чорного» нотаріуса і корупціонерів з міськвиконкому. Підробивши документи, об'явили покійного боржником і швиденько викинули вдову на вулицю, забравши житло за фіктивний «борг». Такий бізнес в Житомирі процвітає давно, відомі випадки, коли раптом назавжди безслідно зникали матері, чиїх малолітніх дітей потім розсилали по дитячих притулках, а житло привласнювали та продавали. У злочинній схемі задіяні навіть деякі директори дитячих будинків!

Переслідування журналіста

Мене, житомирського журналіста — правозахисника, корумповане правоохоронне кодло переслідує давно і вперто. Є що згадати, одна справа навіть потрапила до Європейського суду з прав людини. Провокації, атаки на бізнес, погрози ... Я вже навіть якось і звик потроху до цього. Про останні події, такі, як напади на моє житло, я вже коротенько розповів.

На сьогоднішній день перевертні вдалися до іншої методи — завалити правозахисника судовими позовами. По — перше, рішеннями судів можна свої злочини приховати, а по друге, загнати журналіста у фінансову безвихідь та закрити йому рота. Тому головне для організаторів цькування — це кількість позовів, сьогодні їх аж чотири. Зупинюсь на цікавих деталях. Начальнику черняхівської міліції юрист з обласного УМВС склав позов про захист честі, гідності та ділової репутації райвідділу міліції. Оскаржується смислове наповнення таких слів, як, наприклад, «міліція» та окремих фраз з матеріалу Наркомафія , не важливо яких, важливий лише результат — наприклад, хитрий позивач за одним махом просить суд визнати факти міліційної наркоторгівлі такими, що не відповідають дійсності! Те, що суддя Житомирського районного суду Зубчук (Езерська) відстоює інтереси перевертнів у погонах, вже знайшло своє задокументоване підтвердження (до речі, дивний автоматизований розподіл у суді — вона  чомусь одночасно веде  аж дві справи за сфабрикованими ментівськими позовами проти журналіста ! Запрошуємо всіх бажаючих відвідати судові засідання 29 травня та 6 червня — мною вчергове буде заявлено про злочин, але суддя чомусь не реагує, живе в якійсь іншій закулісній менто — реальності))

Буквально слово в слово такий самий позов подано до суду від імені начальника міліції як фізичної особи. Слово в слово! Причому, від цього позову розумні судді відбивались, як могли і брали самовідвід, поки не знайшовся один дурний. Позовна заява після довгої подорожі осіла в суді Володарськ — Волинська. Спочатку суддя Мельник теж видавався розумним і відфутболив заяву до стартової позиції — Житомирського районного суду, про що й склав відповідну ухвалу. Але через місяць раптом на світ народилась зовсім інша ухвала того ж самого судді, в якій він у пожежному порядку намагається розглянути справу — і це без законного анулювання першої ухвали.

Наразі у Всесвіті одночасно існують дві протилежні за змістом ухвали судді Мельника.

Єдине розумне пристойне пояснення такого парадоксу — суддя Мельник з'їхав з глузду. Тому що друге пояснення вже не є пристойним — суддя Мельник виконує замовлення перевертнів у погонах. Іншого не дано. До речі, цей пан нещодавно вже порушив закон, осудивши свідка міліційної наркоторгівлі Віктора Проценка. Служитель Феміди надзвичайно примітивним способом знищив докази фальсифікації кримінальної справи, а саме: маючи в розпорядженні офіційні результати аж двох незалежних почеркознавчих експертиз, які проводились міліційними відомствами інших областей і свідчили про те, що слідчі Черняхівського райвідділу міліції власноруч підробили матеріали, пан суддя незаконно призначив третю, місцеву експертизу, виконану житомирськими міліціянтами, які написали, що ніхто нічого не підробляв. Кажуть, у Черняхові після цього міліція на радощах ой як пила-гуляла! Якщо коротко, то підробники уникли кримінальної відповідальності, а от Проценкові Мельник впаяв рівно стільки, скільки він вже відсидів у СІЗО — аж два з половиною роки.  Як результат — і Проценко на волі, і фальсифікатори та наркоторговці при справах.

Ще один позов проти журналіста подав заступник начальника обласного УМВС полковник Будзінський — йому не сподобався відеоролік Відкрите звернення до хапуг — міліціонерів. Відео . Я на той суд навіть не ходив, тому що не отримав повісток. Та нещодавно випадково дізнався, що Будзінський справу програв і подав апеляційну скаргу, в якій його адвокат (дружина колишнього міліціонера, котра у свій час ОСОБИСТО ОФОРМЛЮВАЛА РОЗПИСКОЮ ПЕРЕДАЧУ ХАБАРА БУДЗИНСЬКИМ РАДЗЮКУ ВІД ІМЕНІ СКІДАНА) чорним по білому намагається довести, що пан Будзінський — хабарник. Виявляється, панство не згодне з терміном «хапуга», яким на відео Леся Бондарчук охрестила начальника черняхівської міліції, а Будзінський чомусь прийняв на свій рахунок (йому видніше). Пані адвокат, посилаючись навіть на якісь наукові праці та словники, вперто переконує суд в тому, що «хапуга» — то «хабарник».

Але ще дурнуватішу корупційну річ вчинив голова обласної міліційної профспілки пан Шморгун, який підставою для нападу на журналіста вибрав навмання свіжий репортаж про п'яного майора пенітенціарної служби, який влетів автівкою до подвір'я приватного будинку ( П\'яний майор скоїв ДТП ). Судовий позов було складено від імені анонімних членів громадської організації, якою є міліційна профспілка, а представництво інтересів доручено штатному співробітнику — юристу обласного УМВС, а це вже, вибачайте, злочин і корупція, про що й було заявлено в судовому засіданнні 26.04.2013 року, але суддя Зубчук (Езерська) повелась досить дивно — просто відклала слухання, щоб мент приніс інший профспілковий статут замість того, що вже є у справі! Так що ж оскаржує пан Шморгун, зловживаючи профспілкою і штатним юристом ? А оскаржує він «неправильну» назву посади майора з тюремної служби і захищає честь та гідність безіменної міліції, мабуть, всеукраїнської, хоча вона ДТП не скоювала. Варто додати, що у всіх позовах з журналіста вимагають однакову моральну компенсацію по 23 тисячі гривень (всього 92 тисячі) та ще чомусь посилаються на Закон «Про статус народного депутата». Закушувати треба, панове!

Ще одна деталь: свідки під час судових слухань будуть розповідати про наркоторгівлю та інші злочини, а це, згідно з законодавством, зобов'язує суддю порушити кримінальну справу. Так що міліціянти серйозно вляпались ! Але суддя Зубко (Езерська) ще з минулого року не спішить допитувати свідків та безпідставно відмовляє в приєднання матеріалів (більше 10 відеодисків, копії вже опублікованих документів) до справи.

Я можу заспокоїти прихильників свободи слова — перевертні вкотре прорахувались: по — перше, моїм захистом займаються адвокати незалежної Всеукраїнської медіапрофспілки за рахунок спеціального фонду, який знаходиться в Лондоні; по — друге, мені нема чого втрачати — ні грошей, ні нерухомості не маю, все, що моє — це те, що на мені, тобто труси і шкарпетки, які я радо можу подарувати панам корупціонерам або вдягти їм на голови. Так що ніякі рішення ніяких судів мені не зашкодять і рота не закриють.

Нажаль, формат матеріалу про пікетування «Свободою» обласної міліції не дає змоги розповісти про інші чисельні деталі та нові випадки, які свідчать як про злочинну бездіяльність, так і про злочинну діяльність правоохоронців Житомирщини. Додам лише два факти: черняхівський наркотрафік продовжує працювати — нещодавно під час доставки наркотиків на територію сусідньої Росії був затриманий мешканець Черняхова; Житомирський апеляційний суд виправдав чотирьох осіб, які провели в СІЗО майже СІМ РОКІВ!!! завдяки сфальшованій міліціянтами кримінальній справі; незабаром буде оголошено вирок у гучній справі співробітників обласного відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

Про реагування керівництва УМВС України в Житомирській області на пікетування можна дізнатися з повідомлення міліційного прес-центру — воно таке ж саме, як і реакція свиней в свинарнику на депутатське звернення, про що розповідалось на початку репортажу. Ось цей шедевр:

У Житомирі поблизу адмінбудівлі УМВС відбулася мирна акція

П'ятниця, 12 квітня 2013

12 квітня 2013 року поблизу адміністративного приміщення УМВС України в Житомирській області зібралось близько 20 осіб для пікетування.

Учасники зібрання озвучили закиди щодо бездіяльності міліції, однак названі ними справи та ситуації на даному етапі або уже розглядаються судами, або вирішені на етапі досудового розслідування.

Відтак акція мала суто декларативний характер й жодних конкретних пропозицій озвучено не було.

Водночас під час проведення зібрання забезпечено охорону громадського порядку та порушень правопорядку не зафіксовано.

СЗГ УМВС України

в Житомирській області http://zito.mvs.gov.ua/news/u_zhytomyri_poblyzu_adminbudivli_umvs_4635.html

P.S . Правильно сказав останній «свободівський» оратор — така міліція українському народу не потрібна

Віктор Котенко

Верховенство права

http://job-sbu.org/piketuvannya-militsiyi-v-zhitomiri-sprava-prishhepi.html

ХайВей

16.04.2013 Апеляційний суд вирішив: кримінальну справу сфальшовано

]]> 0 admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Штурм Житомирської обласної ради]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11781 2013-04-09T17:46:31Z 2013-04-09T17:10:59Z

«Свободівці» не дадуть запроданцям з партії регіонів знищити рідну землю. Банду геть!

Наступний штурм може бути для влади останнім. Швидше б ...

]]>
0
admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Повстань, Україно!]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11775 2013-04-07T16:27:05Z 2013-04-06T21:57:05Z

ФОТОАЛЬБОМ

]]>
0
admin http://www.svoboda.zhitomir.ua <![CDATA[Протистояння з депутатом Житомирської обласної ради]]> http://svoboda.zhitomir.ua/?p=11765 2013-04-04T20:24:00Z 2013-04-04T20:24:00Z

]]>
0