Апеляційний суд вирішив: кримінальну справу сфальшовано

Міліція і прокуратура Коростеня, міліція і прокуратура Житомирської області отримали гарного ляпаса — 16 квітня 2013 року Апеляційний суд Житомирської області скасував вирок Коростенського міськрайонного суду по сфальшованій кримінальній справі. Обвинувачена Наталія Прищепа, мати двох малолітніх дітей, стала жертвою корупціонерів: голова Поліської сільради задля ухилення від сплати аліментів сфальшував кримінальну справу проти Наталії з допомогою своїх «друзів», яких обдарував земельними ділянками. Землю отримали родини начальника міліції, прокурора, судді ...

Незважаючи на те, що кримінальну справу було грубо сфальшовано, ні обласна прокуратура, ні обласна міліція чомусь «порушень не вбачали», про що й відписувались народним депутатам та правозахисним організаціям — ні сорому, ні совісті, ні честі не мають правоохоронці.

Докладніше тут: Брудна справа

Неправедний вирок скасовано, «брудну справу» повернуто на новий розгляд до Коростенського міськрайонного суду

Віктор Котенко

Верховенство права

18.04.2013р. Під відеороліком з'явився цікавий коментар

Сайт «Житомир-онлайн» під керівництвом Тітова, власника газети «Субота», в лічені хвилини зняв цей матеріал, так само як і матеріал про пікетування Житомирського обласного УМВС! Цікаво, чому вони намагаються приховати від людей правду?

Антикорупційний порталВы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

2 коментаря к записи “Апеляційний суд вирішив: кримінальну справу сфальшовано”

  1. Слідчий пишет:

    Як виявилось, голова Поліської сільської ради Степанчук, взагалі не мав права роздавати земельні ділянки згідно рішення №165 від 09.12.2011 року,оскільки не було розроблено детальний план території. В Коростенській ОДА вже сушать голову, як вийти з цього казусу — не хочеться «зливати» Степанчука, хоеться, як завжди, по тихому все зам'яти. Цього Степанчука зобов'язують замовити детальний план і провести його заднім числом. Прокуратура мала б скасувати це рішення і все. Але ж тоді без ділянок залишаться такі люди!

  2. admin пишет:

    гарна новина, саме тому менти, прокуратура та сбу кришують?

Залишити коментар


Thanx: Vanneus