П'яний майор скоїв ДТП. Відео

За повідомленнями місцевих мешканців 15 вересня 2012 року в селищі Черняхів Житомирського району п'яний майор — тюремник з пеніцентиарної служби Віктор Володимирович Пилипчук намагався перетворити у літак власний автомобіль Жигулі. Розігнавшись до шаленої швидкості, він таки злетів у повітря і приземлився догори колесами в подвір'ї приватного будинку №50 по вулиці Леніна, на льоту збив дерево, зруйнував газопровід і огорожу. Майор Пилипчук служить у Житомирі в виправній колонії на посаді начальника по нагляду за засудженими.

Потяг до польотів у Віктора Пилипчука спадковий — його батько,  державний нотаріус Черняхівського району і колишній міліціонер, в минулому теж скоїв дорожньо — транспортну пригоду. Займаючи посаду начальника райвідділу міліції у Володарськ — Волинському, знаходячись за кермом автомобіля УАЗ, переїхав неповнолітнього хлопчика. Замість того, щоб надати потерпілому першу допомогу, міліціонер включив задній хід і... переїхав хлопчину ще раз, в результаті чого розчавлена дитина померла.

В УАЗику разом з Пилипчуком перебувала весела компанія: Кочин Володимир Кузьмич, нині голова державної адміністрації Володарськ — Волинського району Житомирської області, його дружина Неля та дружина Пилипчука Людмила. Ніхто з дітовбивць не постраждав і не був притягнутий до кримінальної відповідальності.

Син — майор тюремної служби достойно продовжив справу свого батька — міліціонера. Спадковість — то велика сила

Віктор Котенко

Продовження

SOS! Нас атакують менти!

октября 15, 2012

Увага! Ми впевнені, що нас атакують менти. 15 жовтня о 19 год 45 хвилин під час оприлюднення через соц.мережу Фейсбук повідомлення про ментівські «наїзди» атака на сайт раптово припинилась. За інформацією з хостингу, сервер зазнав хакерського DDOS- нападу.

Повідомлення, яке ще декілька хвилин тому поширювалось:

Сьогодні, 15 жовтня 2012 року, керівні міліціонери з УМВС України в Житомирській області (вірогідність 99.99%) організували атаку на сайт Правозахисний центр Свобода (www.svoboda.zhitomir.ua), тому він не працює весь день (хакерська DDOS-атака). Автор журналістських розслідувань отримав погрозу на телефон 093-856-55-87 від голови ментівської профспілки Петра Шморгуна у зв`язку з оприлюдненням матеріалу «П`яний майор скоїв ДТП» — бандити в погонах вимагають спростувати цей матеріал і лякають журналіста новими судовими переслідуваннями. Дали час на роздуми до завтра. (а чи, бува, не синок Петра Шморгуна слідчий з УМВС Житомирської області Шморгун, який вів справу про Пограбування \"Золотої тещі\" ? Синок...)

P.S.

Мені достеменно відомо, що міліційне начальство  цілодобово шариться по моїх публікаціях, вишукуючи бодай найменшу можливість організувати цькування журналіста — правозахисника. Ну то й що? Як казав Швейк: «Що таке якийсь перевертень в погонах у порівнянні з безмежністю Всесвіту?»

Запрошую представників ЗМІ на судові засідання «менти проти журналіста», які відбуваються у Житомирському районному суді за різними міліційними позовами, у тому числі щодо оприлюднення матеріалів про міліційну наркоторгівлю.

Наркомафія

До речі, матеріал про аварійного майора — льотчика 15 серпня раптово зник з Житомирського сайту Житомир.info, де впевнено тримав перше місце за кількістю відвідувань. От що значить спадковість! Навіть якщо де-те-пе-шна  родина і «залагодила» питання, то у редакційних шафах є ще дещо ...

Повідомлення ЦГЗ УМВС України в Житомирській області

Пацієнти з клініки УМВС України в Житомирській області не придумали нічого кращого, як писати фантастичні за тупістю твори на тему «позовна заява до суду». Публікую повністю, без редагування:

Тут вже ніяке лікування не допоможе — ні пану Шморгуну, відомому мені з давен — давен затятому хабарнику, ні іншим пацієнтам. За такими позовами корумпована міліційно — прокурорська верхівка намагається заховати злочини. На переконання перевертнів, рішення суддів про те, що біле то чорне, зможуть замінити розслідування, яких не було проведено і приховати всю ту брехню і злочини, які вони творять.   Судилище над журналістом

ДАЛІ БУДЕ ...

Розслідування триває:

на прохання журналіста було зроблено депутатський запит і отримано відповідь з Управління ДАІ УМВС України в Житомирській області про те, що «літаючий» майор дійсно небезпечне ДТП скоїв та відбувся лише легким адміністративним переляком, а запах горілки, який він розповсюджував в радіусі кілометра, походить не від етилового спирту — то,  мабуть, смерділа екологічно чиста бурячиха.

ФОТО: ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ І ВІДПОВІДЬ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО РАЙВІДДІЛУ МІЛІЦІЇ

Судовий розгляд справи теж радує сюрпризами...

Далі буде...

Віктор Котенко


Вы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

3 коментаря к записи “П'яний майор скоїв ДТП. Відео”

  1. [...] — К Вам прийдёт запрос из Житомирского районного суда о том, кто владелец веб — сайта Правозащитный центр Свобода, менты защищают поруганные журналистом честь и репутацию, Справа цивильная — Здравствуйте!Такой запрос уже пришёл, но, поскольку он не от следователя или же судьи, а от какого-то профсоюза — мы на него, конечно не реагируем. «Какой — то профсоюз» — це голова обласної профспілкової міліційної організайії відставний міліціонер Петро Шморгун, який приймає найактивнішу участь у рятуванні забруднившихся мміліціонерів. Цей самий Петро дзвонив журналісту, намагався уточнювати інформацію про підприємницьку діяльність та погрожував судовими позовами — тобто, людина повністю «у процесі», а от хто ж ним керує? Чи не той, хто вів по життю, а потім влаштував на це сідало?  Епізод зафіксовано ще тут П`яний майор скоїв ДТП. Відео [...]

  2. [...] Пацієнти клініки УМВС України в Житомирській області не придумали нічого кращого, як писати фантастичні за тупістю твори на тему «позовна заява на журналіста до суду».  Ця дурість стосується на ступного матеріалу svoboda.zhitomir.ua/nash- ...%D1%97v-dtp.html [...]

Залишити коментар


Thanx: Vanneus