Тавро сатани. Президент України — ізраїльтянин? Відео

Всі опубліковані матеріали про Володимира Радзюка і його «євангелія» створені у пародійному детективно-сектантському жанрі і гротескному стилі, тому не повинні сприйматись як істина. Цей чоловік — вправний актор, виконує свою роботу, видаючи себе за «інакомислячого» і заробляючи на цьому гроші, приймаючи участь у телевізійних постановочних шоу. Для таких віртуозів єдиний бог — це гроші  (В.Котенко)

З висновками і судженнями Володимира Радзюка можна погоджуватися, а можна вважати їх маячнею. Але щось в них таки є... Інакше чому його так наполегливо цькують впливові сили?

Одне радує — Янукович не інопланетянин і, подейкують, сам замовив цю «радзюківщину». Черга за українським телебаченням сім'ї Хорошковських

Віктор Котенко

Свіженька інформація — плюс:

В селі Януковича на три дні офіційно ввели расизм

В селі Нові Петрівці Київської області заборонили прохід на кладовища особам ромської національності .

Відповідне рішення було розглянуте на засіданні виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради, повідомляє  сайт ради .

«Головним питанням було порядок проведення поминальних днів, які припадають на 22, 23 та 24 квітня 2012 р. На засіданні було вирішено, як і в минулому році, заборонити прохід на кладовища особам ромської національності (циганам)», — йдеться в повідомленні.

«Забезпечуватиме виконання даного рішення спецпідрозділ „Беркут“, працівники якого патрулюватимуть кладовища в поминальні дні з 10.00 до 18.00., що забезпечить правопорядок та дасть змогу новопетрівчанам спокійно пом’янути своїх померлих рідних та близьких», — додали в раді.

Як відомо, на території Новопетрівської сільради знаходиться резиденція президента Віктора Януковича «Межигір'я».

Сільський глава Нових Петрівців Радіон Старенький вважається лояльним до президента Януковича.


Вы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

Залишити коментар


Thanx: Vanneus