Бандити-міліціонери напали на громадянина Канади, правозахисника Зіновія Андрухіва

Увага! Міжнародний скандал!

5 травня 2012 року приблизно о 18 годині 30 хвилин по дорозі до Львова взято в облогу відомого канадського громадянина, українського правозахисника Зіновія Андрухіва. Він знаходиться в машині на Глинянському тракті на повороті до села Лисяничі! Допоможіть!!!
Будь ласка, повідомте до канадського посольства про напад бандитів на громадянина Канади. Також штурмуйте повідомленнями інші посольства і консульства. Андрухіву через скло його автомобіля інкримінують незаконне перебування в Україні. Але ж процедура видворення не передбачає розбійного нападу міліціянтів, які не мають ніякого відношення до міграційної служби.
О 19.30 говорив з Зіновієм по телефону:
Серед нападників помічені сбу-шники і той заступник начальника Галицького райвідділу міліції Львова Маруняк, який з підлеглими вже блокував автомобіль Зіновія, перешкоджаючи його правозахисній діяльності. Розбійний напад і позбавлення свободи пересування здійснено на двох автомобілях ДПС і одному цивільному авто держ номер ВС 85-74 АК. На місце події вже приїхав один незалежний свідок, решта в дорозі. Будь ласка, поширюйте інформацію до інформагенств.

В Україні трапилась надзвичайна подія — перевертні у погонах здійснили напад на громадянина Канади!

19.50 Фактично заарештованого Зіновія Андрухіва  примусово супроводжує до міліції Львова кортеж автомобілів міліціонерів — нападників. Свободі та життю відомого правозахисника загрожує небезпека!

Остання інформація: До Зиновія Андрухіва бандитами у погонах застосовано грубу фізичну силу. Правозахисник отримав серйозні травми, до нього за викликом виїхала карета «Швидкої допомоги». На цьому телефонний зв'язок з канадським громадянином раптово обірвався...

Хто дав наказ на знищення правозахисника? Президент України? Корумпований начальник міліції?

Розбій на великій дорозі задокументував свідок:

Зіновій Андрухів піддався тортурам і в даний час знаходиться у відділку міліції. Невже міжнародна спільнота стерпить таку наругу над громадянином Канади?

А починались переслідування так:

Про кримінальну діяльність перевертнів у погонах галицького райвідділу міліції можна довідатись тут:

http://tv.zik.ua/news/detail/5388

"Наша сила " повідомляє:

6.05.2012р. Олег Ляшко пише: Вже готую депутатський запит у правоохоронні органи щодо незаконного затримання правозахисника Зиновія Андрухіва, якого я знаю особисто і ставлюсь до цієї людини з великою повагою. Зиновій Степанович зробив багато добра іншим людям, захищаючи їх права. Він дуже любить Україну. Видно, що це щиро. Так сталося, що у Андрухіва канадське громадянство, проте він зробив для України більше, ніж багато її громадян, в тому числі, нинішній Президент і прем'єр-міністр.
Затримання Зиновія Степановича — черговий показник того, що бандитська влада, яка сьогодні керує нашою Вітчизною, панічно боїться сильних вольових людей, які говорять правду вголос. Те, що незаконно затримали громадянина іншої держави — взагалі може посилити процес поступової ізоляції нашої країни з боку міжнародної спільноти. Себто Партія регіонів перетворює Україну на поліцейську державу. Крім депутатського запиту, напишу також листа канадському послу, вранці буду дзвонити всім львівським «правоохороним» начальникам, даватиму їм чортів і пояснюватиму, чим для них може закінчитися затримання правозахисника за надуманими звинуваченнями. В разі потреби — вилечу до Львова визволяти Андрухіва. Якщо його не звільнять до початку наступної сесії Верховної Ради — з парламенської трибуни на всю країну назву прізвища бандитів у погонах, які затримали Зиновія Степановича.
Дорогі друзі, будь ласка, не будьте байдужими до чудої біди!

6 травня 2012 року, 10.00 До відділку вже під'їхала Наталка Розинська та Трикоз-зробили запит і чекають відповіді від начальника відділку

Повідомляє Віктор Остафійчук:

Вчора у другій половині дня на дорозі до Львова було заблокавано і доправлено да Галицького райвідділку міліції м.Львів громадянина Канади, юриста та правозахисника Зіновія Андрухіва. Заблокувавши його у центрі Львова, Андрухіва було брутально із застосуванням сили витягнуто з власного авта та заарештовано. Авто було відібрано без складання протоколу. Ніч Андрухів провів у камері, де на нього чинився тиск з приводу вибухів у Дніпропетровську.
Треба зауважити, що Андрухів є хворим на діабет і він не мав змоги отримувати інсулін впродовж свого затримання. Тож вранці його стан значно погіршився. Сьогодні о 10 ранку до райвідділку з великими труднощами пробилася журналістка Наталя Розинська у супроводі невеличкої групи підтримки з небайдужих громадських активістів та прихильників Юлії Тимошенко. Завдяки тиску цих людей і, в першу чергу, Наталі Розинської, Андрухіву викликали швидку, а його синці було сфотографовано. Невдовзі до відділку прибув народний депутат Андрій Парубій. Врешті з огляду на важкий фізичний стан Андрухіва, його було шпиталізовано Швидкою.
Свідчення тих, хто прийшов підтримати Зеновія Андрухіва:

Богдан Стасюк: «Вони хотіли везти його до суду прямо зараз без адвоката і без свідків та уваги громадськості. Проте нечисленна група активістів домоглася спочатку медичного обслідування Андрухіва, а потім і його госпіталізації в лікарні на Топольній. В нього були синяки та він вже більше доби не приймав таблеток він цукрового діабету. Йому дали вночі тільки фляшку води і він всю ніч стоячи провів в камері. Ми домоглися, щоб медичний огляд відбувався в нашій присутності. Лікарі, що приїхали, попередили, що через 4-5 годин в нього буде гіперглюконатний криз. Ми познімали на фото всі його синяки. Начальник райвідділка перелякався, довго комусь телефонував і потім після телефонних консультацій відпустив пана Зеновія на Швидкій в лікарню. Йому повернули всі його особисті речі. Тільки машина ще на штрафплощадці. Треба віддати належне журналістці УТ-1 Наталії Розинській. Тій самій, яка недавно матюкала даїшників в Києві. Те, що я бачив, мене вразило. Її груди видавали такі децибели із звинуваченням ментів і чинної влади, що ці крики замінили присутність як мінімум сотні активістів. Саме не витримавши її тиску замначальника райвідділка погодився на прилюдне медичне обстеження пана Зеновія.»

Ореста Скляр: «Я зробила роздруківку листа, якого нам прислав Ляшко. Цього листа я показала зам.нач.відділення (йдеться про депутат.запит від Ляшка про затримання Андрухіва). Він попросив залишити йому цю роздруківку. А також поставила його до відома про те, що назріває міжнародний скандал, так як ми поставили до відома про цей інцедент Конгрес українців Канади та Церкву в Канаді. Нам Розницька Наталя в правовому питанні дуже допомогла. Це щастя, що вона була у Львові.»

Мар`яна Горобець: «забрали пана Зеновія до лікарні ...лікарі швидкої сказали у нього могла бути кома за пару годин ,він хворий на цукровий діабет іне вживав ліків понад добу ... зараз систематизую і викладу фото і таке інше ... попередньо скажу що дуже допомогла Наталія Розинська її наполегливість і обізнаність у таких справах ...і якби не втручання громади (депутати так і не з`явились!) хто знає чим би все скінчилось з огляду на те, що у пана Зеновія діабет +гіпертонія, а ліків він не вживав...»
У другій половині дня (сьогодні неділя!!!) Андрухіва було доправлено до суду, де почався розгляд його справи. Його звинувачують у подвійній злістній непокорі працівникам міліції. Після двохгодинного розгляду, суддя Галицького районного суду Віталій Стрельбицький переніс засідання на 11.00 Понеділок, 7 травня.

Зіновій Андрухів

Дякую всім друзям! Я не міг говорити зразу — здавило горло, коли побачив стільки людей, які з самого ранку прийшли до мене на підтримку — витягувати з бандитського Галицького Райвідділу... Наталя Розинська з братом Олександром, Ореста Скляр, Мар'яна Горобець, Орест Цебрівський, Микола Трикоз, Стефан Мерцало ! Це треба було бачити, як вони накинулися на міліцейську братву. Після їх напору, особливо пані Наталі — черговий РВ розгубився і почав кричати, що захопили райвідділ. Потім, коли я вийшов і включив телефон — а там сотня пропущених дзвінків ! Вибачайте, що не відповів всім — сів акумулятор. З такими друзями можна і в вогонь і в воду ...

Фотоальбом тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.375135449188160&type=1Вы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

Залишити коментар


Thanx: Vanneus