Міліціонери викрали людину. Відео

Після оприлюднення матеріалу під назвою Бандитизм Житомирського УБОЗу. Відео та приїзду до Житомира знімальної групи програми «Знак оклику» телеканалу TVi, до журналіста продовжують звертатися жертви міліційного бандитизму і розповідати моторошні історії.

10 лютого 2011 року житомирський підприємець Олексій Данилов був викрадений біля своєї домівки людьми в масках. На нього напали, жорстоко побили, силоміць затягли до мікроавтобуса і вивезли за межі міста. Олексій залишився живим лише тому, що зумів тихцем навпомацки набрати по «мобільнику» номер свого друга і залишив телефон ввімкнутим, тому бандитську метушню було почуто, друг повідомив батькам Олексія, які звернулись по допомогу до правоохоронних органів.

Олексій впізнав нападників – це були його знайомі Олександр Бобров, Едуард Спиридонов та Руслан Домолецький. Жертву вивезли до лісосмуги і почали повільно вбивати, вимагаючи повернути 8 кілограмів золота, які нібито зникли в одного з нападників, Боброва. Бандити вже не приховували, що для Олексія ця подорож — лише в один кінець. Так би все й сталося і до довгого списку зниклих безслідно людей додалось би прізвище Данилова. Аж раптом до одного з катів зателефонувала дружина і повідомила, що у них на подвір`ї повно міліціонерів: «Швидко везіть його назад до Житомира!», – кричала вона в слухавку.

Напівпритомну закривавлену жертву вкинули до автобуса і повезли назад до міста. Метрів за 400 від домівки Олексія вивантажили, поставили на ноги і повернули в потрібному напрямку...

Під час викрадення і катування Олексій Данилов чітко вгледів тих, хто керував злочином – це були начальник відділу Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) УМВС України в Житомирській області Юрій Корнатовський з колегою Струпинським, які від початку до кінця супроводжували викрадення і замах на вбивство. Міліціонери весь час знаходились поруч, пересуваючись чорною «Шкодою».

Сьогодні кримінальна справа про це викрадення знаходиться на розгляді суду Богунського району міста Житомира. Розгляд справи проходить дуже «ефективно» – один з нападників вже потрапив під амністію, іншого взагалі вивели з числа обвинувачених, і навіть сам міліціонер Корнатовський в якості свідка якось приходив в гості! Обвинувачені відкрито хваляться, що знаходяться під «дахом» міліції, а прокуратуру купили за 30 тисяч доларів і тому залишаться безкарними.

В це дуже легко повірити, тому що про продажність прокуратури і міліції на Житомирщині вже легенди складають!

А крім легенд ще й фактів вдосталь …

ФОТО

РЕЗОНАНС РЕЗОНАНС ; РЕЗОНАНС ; РЕЗОНАНС ; РЕЗОНАНС

5 березня 2013 року з метою перешкодити оприлюдненню матеріалів про міліційні витівки бандити в погонах організували DDOS атаку на веб — сайт Правозахисного центру «Свобода», про що сповістив інтетрнет — провайдер:

Здравствуйте,
на ваш сайт svoboda.zhitomir.ua обрушился DDOS, который вывел из строя наш сервер, в связи с этим были приняты меры и в данный момент сайт не доступен.

З повагою, Hvosting.ua

Хостинг-провайдер та реєстратор доменних імен.

Контактний тел.: (38044) 498-17-48 (багатоканальний)

Також звично не викликає подиву міліційна цензура, запроваджена провладним інтернет — виданням Житомир.інфо:  МІЛІЦІНА ЦЕНЗУРА

\"Знак оклику\" TVi в Житомирі. Відео

Віктор Котенко


Вы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

Залишити коментар


Thanx: Vanneus