На журналіста напали фігуранти викривальних публікацій

тел. для довідок 066-97-42-634 Віктор Котенко

Напади — це відповідь міліційно — прокурорської мафії на депутатські звернення Лесі Оробець

Я, Віктор Котенко, журналіст – правозахисник, засновник і головний редактор Житомирської газети «Свобода» провів серію журналістських розслідувань щодо участі  міліціонерів в торгівлі наркотиками, катуванні людей, зв`язках з організованою злочинністю. Матеріали оприлюднювались на веб-сайті «Правозахисний центр Свобода» ( www.svoboda.zhitomir.ua ; http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/narkomafiya.html ; http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/vidkrite-zvernennya-do-xapug-milicioneriv.html ; http://svoboda.zhitomir.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/zhitomir-musora-otkupayutsya-ot-zhertvy.html ;

http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/pytki-v-milicii-i-reshalovo.html ) та інш.

До Місцевого Житомирського районного суду з позовами до журналіста про захист честі, гідності і репутації, тобто «честі мундиру», звернулись начальник Черняхівського райвідділу міліції Скидан та перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області Будзинський. Документальними матеріалами журналістських розслідувань встановлено корупційний зв`язок між цими залежними між собою особами.

Я готовий захищатися в суді та маю докази всього, про що оприлюднював інформацію, а свідки бажають надати свідчення.

Але фігурантами моїх публікацій чиниться страшний тиск на свідків та на родинний бізнес. Підлеглі першого заступника начальника УМВС України в Житомирській області, деякі працівники прокуратури та безпосередні «герої» (родичі міліціянтів з Черняхова) викривальних публікацій і відеоматеріалів чисельною групою 22.11.2012 р. о 15 год.30 хв. без попередження намагались силоміць вдертися до мого помешкання за адресою Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вул. 9 П`ятирічки, 11 кв.41, де зареєстрована Житомирська газета «Свобода» та бізнес моєї родини. Нападники погрожують по телефону і кажуть, що діють за вказівкою прокуратури Житомирської області на виконання доручення Генерального прокурора України Пшонки. Це вже не перші погрози і не перша спроба мене невмотивовано «перевірити». Як видно з документів, розправами завжди керують одні й ті ж самі очільники правоохоронних органів.

Здійснюється тиск на свідків – це погрози «закатати їх в бетон» і різноманітні провокації.

Наразі існує серйозна небезпека та загроза життю свідків і журналіста.

Про напад зловмисників було повідомлено до міліції по телефону 102

О 16год.30хв. прибув наряд міліції, мама журналіста, яка була сама у квартирі під час нападу, надала пояснення. Нападники зникли. Надав пояснення по телефону і я, Віктор Котенко:

Повторний напад здійснено після того, як «перевіряльники» зазнали поразки в першому «наїзді» http://svoboda.zhitomir.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/menty-alkashi.html От тоді й зірвало дах у корумпованих «диригентів» з обласного управління, за наказом яких підлеглі «шістки» полізли напролом, без попередження

Напади — це відповідь влади на депутатські звернення Лесі Оробець? Звернення качати тут:

Депутатський запит міністру Захарченку

Прокурор! Наркоторгівля в міліції Житомирської області !

НАПАДИ ВЖЕ ТРАПЛЯЛИСЬ І РАНІШЕ:

Довідково про те, звідкіля ще ноги ростуть:

http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/napad-radioelektronikiv-na-zhurnalista.html

http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/likvidaciya-zhurnalista-obnovleno.html

http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/proshu-politicheskogo-ubezhishha.html

Передісторія: http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/shvonder-eto-kakoj-to-pozorm-bulgakov-sobache-serdce.html

http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/v-ukraine-arestovany-predstaviteli-mezhdunarodnoj-amnistii.html

27.11.2012 р. прокуратура з міліцією риють, аж носи пообдирали, слідкують за персоналом, опитують працівників, пару хвилин тому знову ломилися до хати, мама не відкрила, подію пропустив через 102

РЕЗОНАНС:

http://gazeta.ua/articles/np/_na-zhurnalista-yakij-vikrivav-zlochini-miliciji-tisnut-i-pogrozhuyut-zakatati-u-/469645

http://www.1.zt.ua/themes/misto/zhitomirskomu-zhurnalistu-pogrozhuyut-zakatayuti-u-beton.html

28.11.2012 р. На сьогодні достеменно відомо, що всі нападники були у міліцейській формі, серед них — безпосередні фігуранти викривальних матеріалів, співробітники УМВС України в Житомирській області та інші, що напади організовані наступними керівниками:...... в інтересах справи прізвища повідомим дещо пізніше.

Запрошуємо всіх охочих на грандіозне шоу (за позовом полковника міліції Будзинського до журналіста), яке відбудеться у Місцевому Житомирському районному суді 5.12.2012 р. о 14 год.30 хв., суддя Грубіян (журналіст і про нього оприлюднював критичний матеріал). Незважаючи на те, що засідання лише попереднє, всім бажаючим буде озвучена цікава інформація. 13.12.12р. у тому ж суді буде слухатися справа за позовом начальника Черняхівського райвідділу міліції Скидана. Такий само позов, тільки вже від громадянина Скидана, намагались запхнути з Черняхівського районного суду (суддя Васильчук дав собі самовідвід) до того ж Грубіяна у Місцевий суд Житомирського району, звідкіля справу завернули на ... туди ж само, у Черняхів, а там всі судді у відпустках, будемо сподіватись, що не назавжди. Ходять чутки, що перевіркою «подвигів» черняхівських міліціонерів займається тамтешня прокуратура — та сама, про діячів якої журналіст теж оприлюднював дуже неприємні матеріали.

Куди не плюнь — скрізь фігуранти викривальних журналістських розслідувань Віктора Котенка. А чи не простіше витурити всіх тих фігурантів з хлібних посад, ніж надавати їм можливість «перевіряти» одне одного?

Розвиток подій станом на 10.12.2012 р.: ПЕРЕВЕРТНІ В ПОГОНАХ ДУРКУЮТЬ. Відео, фото

http://www.zhytomyr.svoboda.org.ua/diyalnist/anonsy/034905/

27.11.2012 р . Журналіст письмово звернувся до прокуратури Житомирської області. Цікаво, що заяву зареєстрували майбутньою датою  - 28 листопада (13.12.12. — журналіста так ніхто і не опитав)

29.11.2012 р. Ні з міліції, ні з прокуратури ніякої реакції не спостерігається

Це може свідчити лише про те, що на Житомирщині діє організоване злочинне угрупування у складі і під керівництвом керівників УМВС України в Житомирської  області та прокурорів. Мабуть, не обійшлося й без кураторів з сбу (  http://svoboda.zhitomir.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/shaxra%D1%97.html )

P.S. Особливо красномовна інформація, яку дописувачі залишають у коментарях під цим матеріалом на сайті Житомир. інфо ( http://reporter.zhitomir.info/?&task=detail&news=1796 ), наприклад:

(27.12.2012 р. інтернет — видання Житомир.інфо прибрало із своїх сторінок викривальні матеріали)

pravo@gmail.com 27 Ноября, 2012 06:59 Ми навели довідки і з`ясувались цікаві речі: в нападі на оселю журналіста за наказом керівництва приймав особисту участь міліціонер з управління громадської безпеки обласного УМВС Буката — безпосередній фігурант журналістських розслідувань та відеороликів щодо злочинів у Черняхівському райвідділі міліції, дружина якого підполковник Інна Буката служить у тому ж Черняхівському РВ, їй обласне начальство доручило свого часу дати інтерв`ю телеканалу Інтер у репортажі щодо ментів — наркоторговців та інших злочинів. У поле зору потрапили також керівні міліціонери з УМВС Житомирської області Ткачук (Ткач?) — родич подружжя Букати, опікується приватною охоронною діяльністю; Костик ВВ — відповідає за боротьбу з наркотиками; Марчевський В.І — йому підпорядковані майже всі підрозділи, у т.ч управління громадської безпеки. (кажуть, що незаконне прослуховування телефонів журналіста — його з Зайцем з УБОЗу робота), ще Шморгун П. при справах. З прокуратури попередньо вилазять прізвища панів Чумаченка, ... — теж героїв публікацій журналіста. В банді, яка звила кубло в обласній міліції, полковник Будзинський ще вважається самим порядним, але до цієї пори невідомо, чому він вийшов за межі своїх службових обов`язків і поліз прикривати ментів — торговців наркотиками та цькувати журналіста. Ах да, вкотре рятував свого подільника начальника Черняхівського райвідділу міліції Скидана...

pravo@gmail.com 25 Ноября, 2012 11:15 Боже, яке ж воно тупе і безграмотне, те прокурворське чудо з мвс! Котенко, як тільки отримаєте від них бодай якусь бумаженцію, дайте знати — порвем на шматки та ще й притягнем до відповідальності
LEV 24 Ноября, 2012 10:26 95... — . — . —

mvsss@zhopa.ru , в органах с такими умственными способностями и своеобразной фантазией, как ПроМастурбатор, работают практически все. Похоже, их туда отбирают по особым критериям.

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 188. — . — . —

Навів довідки, виявились цікаві речі: колись ліцензію забирав заст. нач УМВС Марчевський за публікацію про нього, він цього й не приховував, десь відео є, пошукаю. Держкомпідприємництво анулювання відмінило як незаконне. Це ж саме кодло в УМВС сидить й досі, кубло звили хабарники Шморгун, Будзинський, Марчевский...Там ще колись алкаш Миколаєнко був з внутр.безпеки, потім Омельченко, Чернуха(нині арб.керуючий злодюга) Естафету прийняв свій в задницю Будз-й. А ВБ теж корумпована вщент. І що погано — бухають всі із сбушниками разом. Хто конкретно з цього кодла вже не вперше дає команду займатися журналістом, теж невдовзі з`ясується. О, ще знайшов — клює http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/napad-radioelektronikiv-na-zhurnalista.html ; http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/vory-prokurory-vory-nalogoviki-3.html О, да тут непочатый край работы! Посмотрите сюда: http://svoboda.zhitomir.ua/karta-sajta

Ещё нашёл как прокуратура отмывает деньги через охранные структуры. информация вылезает из «Прокурорского мастурбатора» . Оказывается, ПРОКУРАТУРА ПЛАТИТ ЧАСТНЫМ ОХРАННЫМ СТРУКТУРАМ ДЕНЬГИ http://svoboda.zhitomir.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/prokurorskij-masturbator.html и немалые деньги. А теневые хозяева этих структур — всё тот же кодляк Эй, Prokurator ! Проверь сам себя, миллионер. А впереди сюрпризов — не меряно... Теперь понятно, кто и почему пристебался к журналисту!

Ну, с охраной понятно. А кто и почему без предупреждения ломился в квартиру журналиста, в редакцию? «102» должна была передать информацию о нападении в райотдел милиции Житомирского района, по идее, будут проверять... те, про кого он писал. А вообще — то все движения по ментам блокируются сверху, уже есть фактура.

LEV 24 Ноября, 2012 10:26 95... — . — . —

mvsss@zhopa.ru , в органах с такими умственными способностями и своеобразной фантазией, как ПроМастурбатор, работают практически все. Похоже, их туда отбирают по особым критериям.

LEV 24 Ноября, 2012 10:14 95... — . — . —

Пусть эта вся ментовская мафия вначале попробует объяснить все свои преступные действия, которые были раскрыты и обнародованы журналистскими раследованиями Котенка — там вопросы посерьезней, чем не тот адрес фирмы — там наркоторговля, избиения, мошенничества, грабежи, похощения людей и т.д., словом, весь КК Украины. И то,что сейчас милиция с прокуратурой пытаются додолбаться до журналиста по любому мельчайшему поводу и без повода, только подтверждает истинную правдивость его материалов, разоблачающих преступления лиц в погонах. Все порядочные люди поддерживают Виктора Котенко!!!Он настоящий правозащитник, всем понятно,что для МВДшной мафии журналист стал «костью в горле», которую им не проглотить!

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 10:08 46... — . — . —

а ти б у самого Котенка запитав. От я запитав і знаю тепер, що він там все життя з матір`ю мешкає і сином, що за цією адресою працюють редакція газети Свобода і веб — сайту Правозахисний центр Свобода та охоронного підприємства — це не заборонено законодавством, все офіційно, звичайні офіційні перевірки вже були. Що ні про яку «перевірку» 22-го ніхто нікого не попереджав, а нападники скористалися тим моментом, коли хлопці знаходились за межами селища і якщо з`ясується, що ламали двері люди з якихось там органів, то будуть відповідні наслідки. Що всі та й свіжі викривальні публікації Котенка — якраз про керівництво тих органів. Так що в тебе буйна фантазія плюс незнання законодавства. І як ти за такого розумового стану можеш виконувати завдання хазяїв в погонах? Вся інформація на поверхні. Це ж не перший напад, організований бандитами у погонах, все документується. Було дуже цікаво поспілкуватися з одним із них. На курси якісь з законодавства запишись, чи що

Prokurator 24 Ноября, 2012 08:52 95... — . — . —

Ну ви хоч речі своїми іменами називайте)за даною адресою значиться офіційна юридична адреса «охоронних фірм» зареєстрованих на котенка.тому цілком природньо що всі перевірки приходять саме на цю адресу)))що ж тут незрозумілого.видно дійсно фірмі «лєвуваті» от і приходиться котенку хоч якось відбиватися))) нехай зніме офіс,як всі цивілізовані люди,і перевірки будуть приходити тільки на офіс.а зареєструвати фірму в себе на квартирі і навмисно поселити там свою матір-от верх цинізму)на жодне з поставлених мною питань ви так і не відповіли,натомість намагаєтесь перевести розмови на інші теми.думаю це всім тут зрозуміло

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 04:40 188. — . — . —

Ну, с охраной понятно. А кто и почему без предупреждения ломился в квартиру журналиста, в редакцию? «102» должна была передать информацию о нападении в райотдел милиции Житомирского района, по идее, будут проверять... те, про кого он писал. А вообще — то все движения по ментам мблокируются сверху, уже есть фактура.

mvsss@zhopa.ru 24 Ноября, 2012 03:46 188. — . — . —

Ещё нашёл как прокуратура отмывает деньги через охранные структуры. информация вылезает из «Прокурорского мастурбатора» . Оказывается, ПРОКУРАТУРА ПЛАТИТ ЧАСТНЫМ ОХРАННЫМ СТРУКТУРАМ ДЕНЬГИ http://svoboda.zhitomir.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/prokurorskij-masturbator.html и немалые деньги. А теневые хозяева этих структур — всё тот же кодляк Эй, Prokurator ! Проверь сам себя, миллионер. А впереди сюрпризов — не меряно... Теперь понятно, кто и почему пристебался к журналисту

Такий громадський резонанс...


Вы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

3 коментаря к записи “На журналіста напали фігуранти викривальних публікацій”

  1. [...] Історія мала своє продовження — бандитське продовження:   НАПАД БЕЗ ПРАВИЛ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ [...]

  2. [...] з керівними правоохоронцями відомі і будуть озвучені) Перевертні в погонах дуркують. Відео, фото ; На журналіста напали фігуранти викривальних [...]

Залишити коментар


Thanx: Vanneus