Типове згвалтування. Відео

Міліціонери знищили матеріали справи про згвалтування жінки

У молодої жінки Валентини, яка працювала прибиральницею у сільській школі села Стирти Черняхівського району Житомирської області, був майже святковий, піднесений настрій — це був її останній робочий день перед відпусткою. Закінчивши прибирання, Валя пішла до службової кімнати, щоб покласти інвентар і перевдягнутися. Але дорогу зненацька заступив чолов'яга з недоброю хтивою посмішкою і по-звірячому зґвалтував безпомічну жінку...

Повернувшись додому в синцях і у пошматованому одязі, Валентина не стала приховувати від чоловіка того, що сталося. І у районний відділок міліції з повідомленням про злочин теж звернулась своєчасно. Гвалтівника оперативно затримали, він дав свідчення.  На місці пригоди було проведено відтворення обставини злочину з відповідним документуванням. На гвалтівника чекав суд, тривалий термін ув'язнення і роль півня за гратами. Але раптом все змінилося — до міліціянтів почав навідуватися рідний брат гвалтівника, Микола. Навідувавсь, навідувавсь та нарешті вмовив продажних ментів «вирішити» питання. А якщо бути точним, то це менти вмовили Миколу викупити брата від кримінальної відповідальності.

Отримавши неправедну мзду, міліціонери пхнули згвалтованій жінці між очі папірець з відмовою в порушенні кримінальної справи, а матеріали, у тому числі свідчення та фотодокументи відтворення злочину, знищили. Гвалтівник відбувся лише незначним переляком.

Так би і залишилась історія згорьованої жінки невідомою широкому загалові, якби не одна обставина — і брат гвалтівника, і жертва під час блукань коридорами і кабінетами Черняхівського райвідділу міліції випадково стали свідками незаконного примусового утримання міліціонерами місцевого мешканця Віктора Проценка, який потім звернувся з позовом до суду проти своїх катів. Валентину і родича гвалтівника Віктор Проценко заявив свідками у своїй справі.

Під час судового розгляду «справи Проценка» брат гвалтівника відверто розсказав, за яких обставин опинився у райвідділі міліції — визволяв брата. Валентина теж відверто розповіла суду про причину свого перебування у відділку та ще й досить емоційно поскаржилась на хабарників з міліції і прокуратури, які продали кримінальну справу проти гвалтівника. Але коли Віктор Проценко спробував законним шляхом отримати аудіозапис того судового засідання, то раптом з'ясувалось, що, з а дивним збігом обставин, аудіозапис... зник. Натомість, перевертні від Феміди пришили білими нитками до матеріалів справи довідку про начебто технічну несправність аудіо-записувальної апаратури.

Розповідаючи про наругу, яку творили гвалтівник і правоохоронці, Валентина, втираючі сльози, говорить, що більше не вірить ні в українську міліцію, ні в українську прокуратуру, ні в українське правосуддя...

Віктор Котенко


Вы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

Залишити коментар


Thanx: Vanneus