Жахлива корупція в СБУ

Шановні свідомі громадяни! Будь ласка, продовжуйте надсилайте свої дописи про факти корупції і зловживань! Ми їх обов'язково оприлюднимо!

Автор невідомий (це коментар читача — користувача інтернету на публікацію «Капличка СБУ», ступінь достовірності інформації невідом а, але може бути  наближена до 99%. Через дві години після розміщення цього матеріалу співробітники СБУ через знайомих вже питають мій контактний телефон — Віктор Котенко)

«Перебуваючи в компанії досить солідних людей м. Житомира (дії відбувались нещодавно в одному із недешевих ресторанів Житомирського передмістя), де були присутні два брати «Х», один з яких працює в Управлінні внутрішньої безпеки УСБУ в Житомирській області, а інший – його брат, ймовірно теж співробітник СБУ, кореспондент одного із Інтернет – видань, я став випадковим свідком розмови братів «Х» з невідомим чоловіком, на лацкані піджака якого був депутатський значок Житомирської обласної ради.
Фрагменти розмови «Х» із невідомим, — цитата «… я їх всіх тримаю на крючку, бо мені відомо, що… »:
— Олег Олександрович має власний бізнес, оформлений на його дружину, зокрема, кафе «Фелікс», яке розташоване біля СБУ в Житомирській області. Проживає в трикімнатній квартирі у центрі міста, однак перебуває одним із перших на квартирному обліку, в цьому його прикриває його товариш,
Романченко Олександр Юрійович, який теж дивним чином стоїть у черзі на отримання житла, як такий, що нібито постійно проживає у м. Житомирі. Вказане не відповідає дійсності, так як Романченко фактично проживає в Бердичівському районі (має контактний офіційний телефон у довіднику 04143-5-20-17), а сам фіктивно прописаний у Житомирі;
Віктор Сосновський (син заступника начальника УСБУ в м. Рівне Сосновського Анатолія Цезаровича) фактично проживає у трикімнатній квартирі у м. Житомирі, яку залишив йому його батько, а сам фіктивно прописаний у гуртожитку міста, що і стало підставою його взяття на квартирний облік, про що фактично знає його близька подружка (і не тільки його, а й одного із братів «Х»), дивним чином по сумісництву і секретар житлово – побутової комісії СБУ в Житомирській області;
Димніч Людмила Володимирівна – колишній секретар колишнього начальника управління Зелінського, яка перебуває на квартирному обліку, як така, що проживає у гуртожитку МОУ, що не відповідає дійсності, так як фактично вона проживає у власній двокімнатній квартирі елітного району м. Житомира. Співробітники управління СБУ в м. Житомирі, які мають намір стати на квартирний облік, скаржаться на злий та істеричний характер Димніч, для отримання консультації у якої необхідно занести їй значний презент.
Глембоцька Еліна – рідна сестра дружини колишнього начальника відділу кадрів Монастирецького Віталія Леонідовича, яка теж перебуває на квартирному обліку, як така, що нібито проживає у гуртожитку, а насправді проживає у трикімнатній квартирі, що належала її батькам.
Анатолій Анатолійович Глухончук – співробітник відділу кадрів. За сприяння своєї коханки – юрисконсульта управління СБУ Катерини Зубрицької отримав від управління дві квартири: спочатку – однокімнатну, а потім – двокімнатну, при цьому, він сам обирав собі адреси проживання. Щоб коханому було зручно і тепло, Зубрицька допомогла йому отримати квартиру з індивідуальним опаленням в зручному для нього районі.
Андрій Ткачук – співробітник елітного підрозділу «К». Рекордсмен в отриманні житла, — прийшов служити і вже на наступний день отримав двокімнатну квартиру за отримані значні добові здобутки у своїй діяльності.
У розмові із «Х», невідомий співбесідник подякував «Х» за надану інформацію, яка, за його словами, допоможе «поставити на місце окремих керівників СБУ м. Житомира у питанні щодо необхідності повернення бідним та нещасним чекістам житла, переданого колишнім керівником Захарашом у користування Житомирській адміністрації у 2002 році».
В свою чергу невідомий розповів «Х», що йому відомо про те, що:
Заєць Дмитро – син Василя Євгеновича Зайця, поставлений на керівну посаду управління завдяки «відкатам» з благодійного фонду батька, через який проходять значні суми коштів починаючи від купівлі автомобіля для управління, закінчуючи ремонтними роботами управління. ( за неофіційною інформацією, ці люди причетні до розкрадання коштів Пенсійного фонду України  http://svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/pograbovano-pensijnij-fond-ukra%D1%97ni.html )
Чижевський Сергій Віталійович – отримує хабарі за просування дітей еліти Житомира до академії СБУ через свого довіреного – Валентина Латишева.
Віктор Сергійович Макаренко – незаконно отримав житло при владі Зелінського Г.В., маючи при цьому власний будинок. В даний час має групу інвалідності, однак «сидить» на керівній посаді в СБУ.
Гомон Ігор – має «довгий язик» і в колі своїх знайомих проявляє значну «обізнаність», розповідаючи всім про справи в управлінні, в основному – негативні.
Гуменюк Юрій Олексійович – за наказом Михайла Кучерука збирає компромат на заступника начальника Реку Олега Володимировича.»
P.S. автора — значна частка розмови «Х» з невідомим була записана на диктофон, однак, має погану якість, а тому (а також в силу власного самозбереження) звуковий файл не додається.

Шановні свідомі громадяни! Будь ласка, продовжуйте надсилайте свої дописи про факти корупції і зловживань! Ми їх обов'язково оприлюднимо!


Вы можете оставить комментарий , или ссылку на Ваш сайт.

Один коментар к записи “Жахлива корупція в СБУ”

  1. юрій кобзенко пишет:

    На те воно й (Ф)СБ(У)...

    В часи перемін, такі організації нейтралізують. У нас же начальник СБУ пішов на підвищення... до Москви. На якого дядю вони працюють?

Залишити коментар


Thanx: Vanneus